Karadeniz Pet

Kuş Kafesi Teli??

Berkan Yetiş

Meraklı Üye
Merhaba evimde bir küçük bir de orta boy 2 tane kafes var ancak kendim daha büyük ve kullanışlı bir kafes yapmak istiyorum. Kenarlar için ahşabı bulmak kolay ama tel nerde bulurum?

Böyle bir kafes yapmak istiyorum tel dediğim şey de işte orda kafesin dışındaki metal kare şeyler :D :D

img102a.jpg

Yanlış anladınız galiba kafes satın alamayacağım. Sadece kafes için tel alacağım ve internet den almayi düşünmüyorum cevremde nerelerde bulabilirim diye merak ettim örneğin evkur da yada nalburlarda falan. Yine de yorumunuz için teşekkürler.

Yanlış anladınız galiba kafes satın alamayacağım. Sadece kafes için tel alacağım ve internet den almayi düşünmüyorum cevremde nerelerde bulabilirim diye merak ettim örneğin evkur da yada nalburlarda falan. Yine de yorumunuz için teşekkürler.

dostum yanlış anlamadım ama öyle düz bir tel alacaksın,sonrada yemlik nasıl koyucam,kapak nasıl yapıcam diye düşüneceksin.kafesin profilini adamlardaki ön tel ölçüsüne göre yaparsan on numara olur.zaten vermiş olduğun örneğin arka kısmı yine hazır alınmış ön tel

kafes köşelerindeki beyaz profillerden bahsediyorsun sanırım. nalburlarda bulabilirsin hatta alüminyum yaparsan kenar çıtalarını daha güzel olur, hem ağırlık fazla olmaz. ya da yine nalburlarda bulabilceğin plastik çıtalar var kablo kanalı şeklinde onlar da olabilir.

kafes köşelerindeki beyaz profillerden bahsediyorsun sanırım. nalburlarda bulabilirsin hatta alüminyum yaparsan kenar çıtalarını daha güzel olur, hem ağırlık fazla olmaz. ya da yine nalburlarda bulabilceğin plastik çıtalar var kablo kanalı şeklinde onlar da olabilir.

Hayır tellerden bahsediyorum :D

Geri