Karadeniz Pet

Kuş Kafesi Yapımı (Ayrıntılı-Dev Konu)

Kafes güzl olmuş kardşim ama daha iyisini yapablirsin sorum şu yapıştırıcı kuşlara zarar vermezmi kemiriyolar sıkıntı olmazmı ???

Kafes büyük olduğu için yapıştırıcıların olduğu köşelere gittiklerini hiç görmedim :)

Güzel olmuş :) Gerçektende büyük. Bende iki tane kafesi birleştirdim bide kafesin arkasına ağaç yaptım benim kuşumda bunla idare esiyor fırsatım olursa resim atarım.

Daha kafes boyanacak ağaçlar birazdaha yataylaştıralacak daha baştayım ben :D
PvBQdN.jpg

OJBE6Z.jpg

Son düzenleme:
kızıştırıcı yem al derim kısa sürede çifleşirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:38 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

bide bu arada kafes çok güzel bende yapacağım fikir için teşekkürler :)

kardeşim bu bilgin için çok sağol arıyordum kafes nasıl yapılır diye hep buldum sonunda maliyetide fazla değil bence bu konu sabite alınmalı

resimdeki erkek kuşun 1e1 kopyasının 10 yaşında olanı var bende :)

10 mu maşallah hocam büyük bir başarı fotoğrafı varsa atabilirmisiniz peki bu kadar uzun yaşatmayı nasıl becerdiniz bilgilendirin bizi :)

video atıyım birazdan hatta ama yaşladın artık iyice genede kendini idare ediyor

maşallah hocam çok iyi bakmışsınız kuşunuza hiç eşe atmadınızmı kuşunuzu ?

evet 7-8 vicarında 1 kere eşe attım yem kusup duruyordu aynaya kafesin demirleme fln aeşe atıyım dedim bende ma dişi çok hareketliydi olmadı 6 ay sonra fln geri ayırdım

evet videoyu yeni çekdimde alışık o ışıgı açınca hemen öter fln dışarı fln çıkabiliyor yanımazda balkonda açıkda banyo fln yapıyor çok aklı inş daha uzun sürelerde bizimle olmaya devam eder

Son düzenleme:
Maşallah iyi yaşatmışsınız kuşu. Resmen sizinle birlikte büyümüş :)
Videoda birşey dikkatimi çekti kuşunuzun bir kanadı kırılmış ve yanlış kaynamış sanırım. Doğru mu?

evet dogru geldi ilk gün kedi kafesi devirmişdi o zaman oldu hiç sıkıntı olmadı ama

17 eylülde 10 yaşında Allah nasip ederse
maviş - YouTube

allah uzun ömürler versin kaybedince çok kötü oluyor insan maşallah 10 yaşına girecek ha benim kuşum eylül ayında daha 5 aylık olucak allah onları korusun şifa versin
(amin)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:08 -->-> Daha önceki mesaj 09:05 --

Rica ederim. Sabite alınsın bencede burdan yetkililere sesleniyorum :D

bence yaptığınız kafes yaşııza göre oldukça güzel ilerde daha iyilerini yapacağınızdan şüphem yok ben de 14 yaşındayım ben yapmaya kalksam senin yaptığın kafese göre daha kötü yapardım elinize sağlık kuşlarını güle güle otursun

Geri