Karadeniz Pet

Kuş Kilo aldırma

Benim kuşumda tek ayak üzerinde uyuyor ama bu söylediğiniz bana garip geldi. Kuşlar zaten tek ayak üzerinde uyumuyor muydu çoğu zaman o_O
Gündüzleri Sürekli halsiz bi şekilde tek ayak üzerinde uyumadan bahsediyorum akşamları uyumasından değil

bana dişimi erkrkmi olsgunu soyleyebılcek arkdas varmı

kuruma için hangi ilacı kullandın?

muhabbet kuşumda kuruma hastalığı var tedavi uyguluyorum durumu iyiye gidiyor ama çok zayıfladı bide çok hareketli yem yiyo ama kilo almıyo hastalıktan dolayı galiba ama iyileşmeye başladı gibi geldi nasıl kilo aldırabilirim haftada iki kere yumurta maması yapıyorum yemde yiyo kilo aldırmaya yardımcı başka neler verebilirim
Benim muhabbet kuşumda da kuruma hastalığı var siz hangi ilacı kullandınız yardımcı olurmusunuz

Benim muhabbet kuşumda da kuruma hastalığı var siz hangi ilacı kullandınız yardımcı olurmusunuz
Biteral antibiyotik bi tanesini 8 eş parça ya bölüp 8 gün boyunca kaynayıp soğumuş suya karıştırıp veriyorsunuz sonra 1 hafta boyunca probiyotik sonrasında vitamin takviyesi ama her kuruma hastalığı olan kuşta işe yaramayabilirmiş bilginize

Biteral antibiyotik bi tanesini 8 eş parça ya bölüp 8 gün boyunca kaynayıp soğumuş suya karıştırıp veriyorsunuz sonra 1 hafta boyunca probiyotik sonrasında vitamin takviyesi ama her kuruma hastalığı olan kuşta işe yaramayabilirmiş bilginize
Teşekkür ederim ben bugün veterinere gittim bana hıprodaxı diye bir ilaç verdi daha kullanmadım faydası olurmu bilmiyorum daha önce hiç duymadım onun için sordum

Teşekkür ederim ben bugün veterinere gittim bana hıprodaxı diye bir ilaç verdi daha kullanmadım faydası olurmu bilmiyorum daha önce hiç duymadım onun için sordum
Rica ederim
kuruma için o ilacı duymadım veteriner verdiyse kullanın tabi umarım işe yarar geçmiş olsun

O dediğiniz şurubu haftada ne kadar kullanmam gerekiyor yani diğer vitaminler gibi mi daha mı güçlü bi zararı dokunurmu çocuk şurubu olduğu için kuş için
Göz kararı biraz suya rengini versin yeter . Onu almadiysan sana daha etkili bi ilaç ismi yazayim

Geri