Karadeniz Pet

Kuşkum kaçtı geri geldi

yok maşallah ne tünekten düştü ne de başka bir yerden bize de eskisi gibi alışık bizim yan komşunun kuşu vardı yan yana koyduk muhabbet ettiler filan bitek şuan gagası morarmış hani insanlar düşer de morarır ya onun gibi veteriner ilaç vermedi vitamin mama takviyesi yapın iyileşir dedi gaga taşıda var kafeste bu yeter mi iyileşirmi nekadar sürede iyileşir çabucak iyileşmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

yok maşallah ne tünekten düştü ne de başka bir yerden bize de eskisi gibi alışık bizim yan komşunun kuşu vardı yan yana koyduk muhabbet ettiler filan bitek şuan gagası morarmış hani insanlar düşer de morarır ya onun gibi veteriner ilaç vermedi vitamin mama takviyesi yapın iyileşir dedi gaga taşıda var kafeste bu yeter mi iyileşirmi nekadar sürede iyileşir çabucak iyileşmesini istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

siz yardımcı olmak için takviyenizi yapın insan morarması gibi düşünün bir kaç hafta sürebilir iyileşmesi kaçarken bir yere çarpmış olabilir neyse ki sağsalim gelmiş

Arkadaslar imkanim olsa gotururdum elbette fakat goturemedigim için buraya soruyorum yemek yemiyor bilgisi olan biri cevap verirse sevinirim
aktardan kantaron yagı alın gagasına surun yarayı en ıyı ıyılesdıren dogal merhemdır ve kusa mama yapıp verın vıtamın takvıyesı yapın buna ek olarak dıcek baska bırseyım yok veterınere goturme ımkanınız yoksa bu dedıklerımı deneyebılırsınız

Arkaadaşlar kuşumun dışkısında sıkıntı yok ama kuyruğu aşağı yukları salllıyro ve az yem yiyor bu çarpmayla mı ilgilidir yani korkmuştur ama düzelir mi yoksa hastalık mıdır nasıl geçirilir lütfen yardım

çarpmayla ilgili olabilir gagasında ağrı olabilir arkadaşın dediği gibi kantaron yağı kullanın ve gözlemlemeye devam edin

kantaronu aldım inşallah iyi olur cevabınız için teşekkürler

geçmiş olsun sağlıklı beslemeler

Geri