Karadeniz Pet

Kuşlarımın ilk yumurtaları

Mute4545

Yeni Üye
selamlar arkadaşlar kuşlarımın 4 yumurtası vardı araştırdığım ve öğrendiğim bilgiler kadarıyla anlatayım .
ilk yumurta mart 27 de geldi en son yumurta 31 martta geldi ilk yumurta 14 15 günlük iken hepsin tek tek kontrol ettim ve boş olduğunu anladım yumurtaları tekrar yerine koydum .belki diyerek 5 gün daha bekledim ama ilk yumurtalar boş çıktı yumurtaları attım . şimdi ne yapmam lazım kuşlarımı ayırmadım dinlenmesi gerekirmi yoksa tekrar yumurtlarmı tecrübesiz olduğum için bu konuda bu foruma üye olarak konu açtım . bilginizi paylaşmayı bekliyorum teşekkür ederim .

Ayırmayın. Selenyum ve e vitamini takviyesi yapabilirsiniz. 1 gün temiz su 1 gün vitaminli su verin. En kısa sürede tekrar yumurtlamaya basyabilir. Özellikle bu gibi durumda çiftleşme esnasında kuşlarınızı rahatsız etmeyin. Gün aşırı Mama yapıp verin. Gerisi kuşlarınıza bırakın.

Ayırmayın. Selenyum ve e vitamini takviyesi yapabilirsiniz. 1 gün temiz su 1 gün vitaminli su verin. En kısa sürede tekrar yumurtlamaya basyabilir. Özellikle bu gibi durumda çiftleşme esnasında kuşlarınızı rahatsız etmeyin. Gün aşırı Mama yapıp verin. Gerisi kuşlarınıza bırakın.
teşekkür ederim ilgi ve alakanız için ibrahim bey

Geri