Karadeniz Pet

Kuşlarım çiftleşemiyor. Dolu yumurta satın almak istiyorum

Muhabbet kuşum46

Yeni Üye
Erkek kuş dişi kuşun üzerine çıkıyor çiftleşmeye çalışınca düşüyorlar. İki tane yumurta yaptı ama içi boş. Kuşum da hep kızgınlık yumurtası yapıyor diye eş almıştım ona. Çok üzülüyorum yatıyor üstüne şuan ama acaba yeni doğmuş bir kuş alsam koysam yuvasına kendi çocuğu sanar da besler mi ki? Bulabilir miyim dolu yumurta veya yeni doğmuş kuş. Satılır mı

Erkek kuş dişi kuşun üzerine çıkıyor çiftleşmeye çalışınca düşüyorlar. İki tane yumurta yaptı ama içi boş. Kuşum da hep kızgınlık yumurtası yapıyor diye eş almıştım ona. Çok üzülüyorum yatıyor üstüne şuan ama acaba yeni doğmuş bir kuş alsam koysam yuvasına kendi çocuğu sanar da besler mi ki? Bulabilir miyim dolu yumurta veya yeni doğmuş kuş. Satılır mı
Bu durumda onu da annesinden ayırmış olcam o da var. Bir sürü yumurtası olan kuş varsa aradan bir tane alsak güzel olurdu 😁 Ama burda daha önce sorulmuş sorularda gördüm yavru yapıyorlar bakmak istemiyorum diye. Onun gibi olan varsa Kahramanmaraş'tan elden yumurtayı alsam keşke 😂

Arkadaşım böyle biseye hiç gerek yok sabırlı ol bekle, benimde erkek kuşum acemiydi dişiyi ilk getirdigimde 2 kuluçka toplam 9 yumurta hepsi boştu. Şuan 3. Kuluçka 4 yumurta 3 ü dolu bir tanesi 2 gün önce çıktı yumurtadan

Ayrıca yumurta öyle elden alabileceğin bişey değil annesi üstünden 2 saat kalksa yumurta bozulur, getirdiğin zaman belki senin kuşun üstünde yatmayacak benimsemiycek yumurtayi olan yavruya olacak yani