Karadeniz Pet

Kuşlarım bitkin ve gözleri kısık. İshal olabilirler. Ne yapmalıyım?

Ece Balık

Yeni Üye
İyi akşamlar herkese. Arkadaşlar üç kuşum var, ikisi çok halsiz.gözlerinin çevresi belirgin ve normalde elimi uzatınca uzaklaşıyorlardı şimdi yorgunluktan bakıyorlar sadece.Korkuyorum biraz. Araştırınca ishal belirtilerine uyduğunu gördüm.Anüste ıslak ve biraz dışkı var, kakası da sulu.illa veterinere mi götürmek. başka çaresi olan yok mu? lütfen yardımcı olun...

Mesajımı görür görmez suluklarına 10 damla kadar sirke katın. Sonra dışkı ve videolarını paylaşın. Yapabiliyorsanız ağızlarına da 3 damla limon damlatın. Tedavi başlayana kadar 4 saatte bir bir damla limon damlatın.

Mesajımı görür görmez suluklarına 10 damla kadar sirke katın. Sonra dışkı ve videolarını paylaşın. Yapabiliyorsanız ağızlarına da 3 damla limon damlatın. Tedavi başlayana kadar 4 saatte bir bir damla limon damlatın.
Öncelikle arkadaşın kuşuna şifalar diliyorum ayrıca bu konu içinde çok yersiz bir yazı olacak belki ama gerçekten forumda ki birçok insan hakkınızı ödeyemez bunu belirtmek istiyorum ve şuna da eminim kuşlar adına, bir veterinerden çok daha fazla donanımlısınız. Yardımlarınız için sağolun Selçuk Bey gerçekten..

Öncelikle arkadaşın kuşuna şifalar diliyorum ayrıca bu konu içinde çok yersiz bir yazı olacak belki ama gerçekten forumda ki birçok insan hakkınızı ödeyemez bunu belirtmek istiyorum ve şuna da eminim kuşlar adına, bir veterinerden çok daha fazla donanımlısınız. Yardımlarınız için sağolun Selçuk Bey gerçekten..
Rica ederim. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Faydam oluyorsa ne mutlu.

Emeği ödenmez bir insan @Selçuk YÜKSEL hocamız

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Selçuk YÜKSEL hakkındaki yorumlara katılıyorum, forumda iyi ki var dediğim sayılı kişilerden. Bilgisiyle, tecrübesiyle tatlı canlara ışık oluyor. Duyarlılığı yadsınamaz. Teşekkürlerimi sunayım ben de :)

Geri