Karadeniz Pet

Kuşlarım genel yorum istiyorum

mstf34

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşlarım hakkında yaş cins ırk kızgınlık tüy ve sağlık gibi konularda sizlerden genel yorumlar bekliyorum simdiden sagolun
20180913_170422.jpg
20180913_170412.jpg
20180913_170422.jpg

Kuşlarınız kızgın yaşları 1 yaşını geçkin tüy değişiminde değil gibi duruyor genel sağlık durumları için bu fotoğraflar ile birşey söylemek mümkün olmaz dışkısı nasıl hal ve hareketleri nasıl bilgi verirseniz yardımcı olalım

Hareketliler bi bakıyorum hafif dereceli kavga ediyolar bi bakıyorum erkek dişiyi kaşıyo yem kusuyo kavga geneldr mama için çıkıyo kafese koyar koymaz saldırıyorlar mamaya önce kim yiycek kavgası muhakkak oluyo erkekte başının etrafında tüy kapsülleri var onun için avisol b vermeye başladım bunun dışında problem yok

Hareketliler bi bakıyorum hafif dereceli kavga ediyolar bi bakıyorum erkek dişiyi kaşıyo yem kusuyo kavga geneldr mama için çıkıyo kafese koyar koymaz saldırıyorlar mamaya önce kim yiycek kavgası muhakkak oluyo erkekte başının etrafında tüy kapsülleri var onun için avisol b vermeye başladım bunun dışında problem yok
O zaman genel bir sağlık problemleri yok b vitamini yanında yulaf da verin daha kısa sürede tamamlanır

Kuşlarınız iyi görünüyor sadece uykudan uyandırıp çektiğiniz için biraz uykusuzlar maşaallah yerli güzel kuşlar ve yavru alınabilecek çağdalar

Geri