Karadeniz Pet

Kuşlarım ishal mi

Riosamba

Yeni Üye

Kuşlarım bir haftadır böyle oluyor diskilarindan su yayiliyor kagida arada da elime geldiklerinde de elime sıvı bir su dusuyor seffaf bazen ishaller mi acaba ne yapmalıyım

Kuşlarım bir haftadır böyle oluyor diskilarindan su yayiliyor kagida arada da elime geldiklerinde de elime sıvı bir su dusuyor seffaf bazen ishaller mi acaba ne yapmalıyım
Benim Haydar da aynen bu şekilde anlattığınız gibi sabah bende yükledim resimlerini..Acaba sıcaklardan mı yoksa başka bir sebepten mi bende merak ediyorum ve endişeleniyorum.İnşallah hepsi sağlıkşa devam ederler yaşamlarına.

Başka bir hastalık belirtisi var mı yoksa sadece ishal problemi mi mevcut? Yer değişikliği, yem değişikliği vs alışık olmadıkları bir düzene geçirdiniz mi kuşları?

Bizim için hiçbir değişiklik olmadı ama arkadaşı bilemiyorum.Ve başka hiçbir sorunu yok çok şükür.

Bizim için hiçbir değişiklik olmadı ama arkadaşı bilemiyorum.Ve başka hiçbir sorunu yok çok şükür.
Öyleyse eczaneden ge oral alıp yarım dolu suluğa 1-2 damla kadar ekleyin. 3 gün buna devam edip dışkı fotoğraflarını güncelleyin.

Eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 3 gün boyunca kullanın. Eğer ge oral geçirirse, bakteri kökenli bir ishal değildir ancak geçirmezse bakteri ya da başka bir sorun vardır ishalin arkasında..

Eczaneden ge oral alın. Tam dolu suluğa 2,3 pirinç tanesi kadar ekleyin. 3 gün boyunca kullanın. Eğer ge oral geçirirse, bakteri kökenli bir ishal değildir ancak geçirmezse bakteri ya da başka bir sorun vardır ishalin arkasında..

Kesin ishal mi yani normal bi durum değil mi

Düzelir korkmanıza gerrk yok sebze meyve veriyorsanız da vermeyin suyuna vitaminlere devam edin..

Haydarın kakası bugün böyle.Eczanelere uğradım ge oral malesef bulamadım depolarda yokmuş.Elma sirkesi aldım onun kullanımı nasıl oluyot acaba ? Teşekkürler.

Haydarın kakası bugün böyle.Eczanelere uğradım ge oral malesef bulamadım depolarda yokmuş.Elma sirkesi aldım onun kullanımı nasıl oluyot acaba ? Teşekkürler.
Arastirdigim kadariyla 2 veya 3 damla falan ama cok sık veya fazla verildiginde ishale sebebiyet veriyormus dikkat

Geri