Karadeniz Pet

Kuşlarım yüksekten düştü

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar kuşlarım az önce yüksekçe Bi yerden aşağıya düştü kafesle beraber lütfen yardım edin bişey olur mu çok korkuyorum nasıl oldu anlamadım kendime o kadar çok kızgınım ki yardımcı olun lütfen resim falan da atarım isterseniz

Kuşları gözlemleyin herhangi bir anormal durum yoksa korku dışındaki bir sorun olmamıştır diye tahmin ediyorum.

6 yıl önce muhabbet kuşumun kafesi balkon penceresinden balkona düşmüştü
Erkek olan kaçmıştı 2 hafta sonra ölüsünü bulmuştum . bunu hatırladım duygulandım şimdi .

geçmiş olsun bir garip degişiklik yoksa kuşlarda sorun olmaz korkmuşlardır sadece

Korktukları kesin. Aynı şey çok uzun yıllar önce başıma gelmişti. Evdekiler balkona çıkarmış havalansın diye sonra rüzgar çıkmış ve balkondan aşağı düşmüştü. Dişi kaçmış erkek kafeste kalmıştı. Günler sonra farkedebildikki parmakları düştükten sonra sıkışmış sanırım ve üstüne basamıyordu. Veterinere götürdük 2 parmak kangren olduğu için küçük bir operasyonla parmakları kestiler. Bence sizde çok iyi inceleyin kuşları. Kanat altlarına falan bakın. Görünmeyen bir yerlerinde problem olmasın. Geçmiş olsun...

6 yıl önce muhabbet kuşumun kafesi balkon penceresinden balkona düşmüştü
Erkek olan kaçmıştı 2 hafta sonra ölüsünü bulmuştum . bunu hatırladım duygulandım şimdi .
geçmiş olsun bir garip degişiklik yoksa kuşlarda sorun olmaz korkmuşlardır sadece
Korktukları kesin. Aynı şey çok uzun yıllar önce başıma gelmişti. Evdekiler balkona çıkarmış havalansın diye sonra rüzgar çıkmış ve balkondan aşağı düşmüştü. Dişi kaçmış erkek kafeste kalmıştı. Günler sonra farkedebildikki parmakları düştükten sonra sıkışmış sanırım ve üstüne basamıyordu. Veterinere götürdük 2 parmak kangren olduğu için küçük bir operasyonla parmakları kestiler. Bence sizde çok iyi inceleyin kuşları. Kanat altlarına falan bakın. Görünmeyen bir yerlerinde problem olmasın. Geçmiş olsun...
Kontrol ettim her yerlerini herhangi bir rahatsızlıkları gözükmüyor gayet canlı ve keyifli gözüküyorlar ancak korkuyorum bir kaç gün daha takipte kalıcam çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

Geri