Karadeniz Pet

Kuşlarıma bi bakar mısınız :)

Aydın Açıkgöz

Yeni Üye
Arkadaşlar erkek kuşumun yanına dün akşam dişi kuş aldım önceki öldüğü için çok iyi anlaştılar aldığım akşam birbirlerini kaşıdılar öpüştüler, adama sordum iki buçuk haftaya falan yumurta yapar dedi aşağıda resimleri var kızgın görünüyorlar mı henüz bir çiftleşme göremedim ne zamana olur sizce

PPyDO8.jpg

7MlD6l.jpg

92nNNo.jpg

Maşallah kuşlarınız kızgın görünüyor inşaallah kısa zamanda yavru alırsınız

Dişi kuş biraz zayıf kalmış gibi geldi bana ama göz çevresinde mantar mı var yoksa benmi yanlış gördüm? Erkeğin gözüne bakıyorum dişinin gözüne bakıyorum sanki mantar var gibi...

Son düzenleme:
Maşallah çiftinize. İnşallah kısa zamanda yavrularını alırsınız.

birbirlerini kaşıyıp yan yana duruyorlarsa sorun yok sadece sabredin nijer takviyesi yapın

maşallah öncelikle .
iki üç hafta gibi kesin bişey kimse söliyemez bu iş programlı olmaz :)
siz gerekli ortamı sağlayın fazlada rahatsız etmeyin ortama alıştığı zaman gereken şey olur.sabretmeniz lazım

Kuşların sesli ortamlardan uzak kalması , dikkatlerini dağıtacak birşeyler olmaması , rahatsız edilmemesi gibi gibii :)

şöyle bir durum var kuşlarımız oturma odasında sabahları pek ses olmuyor ama öğle zamanı ben geliyorum bilgisayar da müzik falan açıyorum akşam da televizyon sesi oluyo kafesle pc arası 4 metre falan sizce sorun olur mu? :)

Geri