Karadeniz Pet

Kuşlarımin çiftleşmesi?

Sametalkan

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba

Devamlı yuvalığa girip çıkan cilveleşmeler işte beyaz balık şeyini kemirmelerden falan yola çıkarak size iki soru sormak istiyorum.

1- yaklaşık 2-3 haftadır yuvalığa gitip çıkma gibi durumlar devam ediyor ama halen çiftleşme olmadı ? Neden sizce. ?

2- bugünden itibaren dişi kuşun kanatları yarı açık gibi duruyo sanki titrer gibi bi hali oluyo kanatlarının ?:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşlarınız yuva hazırlığı yapıyolar. Çiftleşmeyi siz görmediğiniz zaman yapmış olabilirler. Yada ilerleyen zamanlarda çiftleşebilirler. Kuşların düzenli bakımlarına devam edin. Hazir olduklarında mutlaka çiftleşme gerçekleşecektir.
2. sorunuz ise malum havalar sıcak kuşunuz sıcaktan kanatlarını açıp serinlemek için yapıyo olabilir. Kolay gelsin...

Başlık açarken dikkat edelim aksi halde konunuz silinebilir maşallah güzel çift iyi anlasiyorlar inşaallah yakında yumurtlarlar

Yuvaya kaç günde alıştılar
Valla hocam 1 ayı buldu alışmaları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Bir de sizler daha iyi bilirsiniz benim bu kuşların türü hakkında bilgi sahibiyseniz benimlede paylaşırsanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

Kuşlarınız yuva hazırlığı yapıyolar. Çiftleşmeyi siz görmediğiniz zaman yapmış olabilirler. Yada ilerleyen zamanlarda çiftleşebilirler. Kuşların düzenli bakımlarına devam edin. Hazir olduklarında mutlaka çiftleşme gerçekleşecektir.
2. sorunuz ise malum havalar sıcak kuşunuz sıcaktan kanatlarını açıp serinlemek için yapıyo olabilir. Kolay gelsin...
Bir de sizler daha iyi bilirsiniz benim bu kuşların türü hakkında bilgi sahibiyseniz benimlede paylaşırsanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

Başlık açarken dikkat edelim aksi halde konunuz silinebilir maşallah güzel çift iyi anlasiyorlar inşaallah yakında yumurtlarlar

Çok iyi bilmiyorum form muhabbetlerini nasıl olmalı mesela

Son düzenleme:
Yardım Acil vs gibi konu başlıkları değil de konu ile alakalı açıklayıcı başlık seçerseniz iyi olur sizle aynı durum da olanlar faydalansin diye

Geri