Karadeniz Pet

Kuşlarınıza Ballı Kraker Vermeyin / Zararları

dikkat edilmesi gereken konu teşekkürler :)

kesinlikle doğru söylüyorsunuz vermemeye özen gösteriyoruz ballı kraker. Daldarı siparişi verdim öneriniz için teşekkürler

bende başta vermiştim araştırmıştım zararlı olduğunu biliyordum detaylı konu açılması iyi olmuş :)

Konuyu bilgilendirme amaçlı açıyorum.
İçinde çeşit çeşit kimyasallar barındıran bu ödül niyetine gözüken besinleri maalesef çoğu kişi bilmeden alıp veriyor lakin içinde bir sürü zarar veren kimyasallar var, yararlı sanıp içinde bal var diyip geçiyoruz kuşlar için bal da zararlı mümkün oldukça bu krakeri almayın aldırtmayın varsa atın çöpe.
Bal vermek de zararlı mümkün mertebe zorunlu olmadıkça bal vermeyin verirseniz hakiki olacak şekilde verin çay kaşığının ucu kadar. Bu tür krakerleri yapıştırarak yapıyorlar.

7155-muhabbet-kusu-balli-kraker-1adet-ambalajli-dsc1022jpg-dsc1022.jpg

Onun yerine ödül amaçlı DALDARI asıp kafese verebilirsiniz daldarı daha sağlıklı bir besin. İnternette gayet fiyatları ucuz sanal petshoplardan bulabilirsiniz ben uygun fiyatını konuya ekliyorum almak isteyenler alabilir. Veya petshopdan da alabilirsiniz fotoğrafını ekliyorum.
SATIN ALMAK İÇİN TIKLA (DETAYLI BİLGİ)
sari-dal-dari-1-kg-ekonomik-paket__0471939430664103.jpg
Sadece bir kere verdim kuşuma bu krakerden. Yem paketinin yanında bir tane satılıyordu. Kuşum bir kere yesin tadına baksın diye almıştım. Çok severek tüketiyorlar ama gerçekten çok zararlı ben de aldığıma pişmanım.
Peki quik markalı damı zararlı

Kuşum aldığımda merakımdan tadına bakmıştım ve hiç te güzel değildi ondan bu yana almam ve aldırtmam.

kesinlikle doğru daldarı ve kızıldarı veriyorum ballı kraker yerine.

Geri