Karadeniz Pet

Kuşlarınızla olduğunuz en sevimli anınızı paylaşın:)))

byzkpln77

Meraklı Üye
Kuşlarınızla olduğunuz en sevimli pozlarınızı paylaşalın HEPİNİZDEN BEKLİYORUM HADİ BENLE BAŞLAYALIM:)

8z5kl7.jpg

MAVİŞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM GÖZLERİNE KURBAN OLDUĞUM♡♡♡

Ya yerim ya benim boncukta telefonda yazarken elime kondu telefonla oynamaya basladi

Ya yerim ya benim boncukta telefonda yazarken elime kondu telefonla oynamaya basladi
Benimki telefon kabımı bitirdi kopara kopara :) sıpa uzakta olunca gel buraya diyorum geliyo gel gel gel diyo yeni kelime öğretmek istiyorum ama ne öğrtsem bulamadım karar veremedim ne komik olur diye

Evet komik olur video atabilirmisiniz konusurken

Maşallah kuşunuza bayıldım çok özel bir rengi var. Hatta hayatımda renk olarak en çok beğendiğim ilk 10 kuşun arasına girdi bile. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah.
Ya çok teşekkür ederim bende çok seviyorum milka yı canım gibi benim bide konuşmasını duysanız ekleyemiyorum :) 40 kelime öğrendi eşşek çok meraklı

V
Ya çok teşekkür ederim bende çok seviyorum milka yı canım gibi benim bide konuşmasını duysanız ekleyemiyorum :) 40 kelime öğrendi eşşek çok meraklı
Vallahi konuşmasa bile çok tatlı bir kuş. Resmen vitrinlik, koleksiyonluk çök özel bir mutasyon gerçekten beni benden aldı rengi. Tekrardan kırkbin kere maşallah

V

Vallahi konuşmasa bile çok tatlı bir kuş. Resmen vitrinlik, koleksiyonluk çök özel bir mutasyon gerçekten beni benden aldı rengi. Tekrardan kırkbin kere maşallah
Teşekkür ederiz baskın parçalı galiba ben bünün aynısının çekinik parçalısı vardı o abiden görüp beğenmiştim ondan istedim seçme fırsatım olmadı o abi üreticiden alıp verdi ama aşık oldum görünce rengi tam olarak ne diye geçiyor bilmiyorum küçükken daha mordu

Geri