Karadeniz Pet

Kuşlar neden tükürür

Betulm

Yeni Üye
Hayatımda ilk kez bir kuş tükürüp duruyor lama gibi. Bizimle oynarken konuşuyor falan filan ama bildiğin tükürüyor. Kusmak yok kesinlikle. Tükürük var. Eğlencesine de yapıyor olabilir diye düşündüm, sizce?

Son düzenleme:
Kuşunuz grip olmasın ? hapşırıyor olabilir.

Kusların gagası tükürmeye pekte müsait degil. Hapşırıyordur.Sebze meyve verin suyuna limom damlatın 6 7 damla.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusların gagası tükürmeye pekte müsait degil. Hapşırıyordur.Sebze meyve verin suyuna limom damlatın 6 7 damla.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır, kuş kesinlikle hasta değil. Yoksa anlardım. Meyvesini her gün yiyor annemler sağolsun çeşit çeşit meyve yiyor. Tükürüyor dediğim gagasından su değdiriyor gibi suratımıza.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır, kuş kesinlikle hasta değil. Yoksa anlardım. Meyvesini her gün yiyor annemler sağolsun çeşit çeşit meyve yiyor. Tükürüyor dediğim gagasından su değdiriyor gibi suratımıza.

ağzından su mu çıkarıyor ? kur yapar gibi olabilir mi yani? benimki küçükken çok yapardı onu

ağzından su mu çıkarıyor ? kur yapar gibi olabilir mi yani? benimki küçükken çok yapardı onu
çok büyük ihtimal kur yapıyor. Şimdi tekrar sordum annemlere hapşırmasını biliyoruz kuşun böyle değil.

çok büyük ihtimal kur yapıyor. Şimdi tekrar sordum annemlere hapşırmasını biliyoruz kuşun böyle değil.

• Beğen
Tepkiler: Kca
hapşırma yoksa ve cere üstündeki tüyler ıslak değilse sorun yoktur kur yapıyordur belki. limonu yine de 2 3 damla suyuna damlatabilirsiniz arada kış aylarındayız c vitamini önemli. meyve sebze yiyorsa aferin ona benimki tövbe ağzını sürmez.

Hayatımda ilk kez bir kuş tükürüp duruyor lama gibi. Bizimle oynarken konuşuyor falan filan ama bildiğin tükürüyor. Kusmak yok kesinlikle. Tükürük var. Eğlencesine de yapıyor olabilir diye düşündüm, sizce?

Not:Fotoğraf eski, öylesine koydum. Şu an daha büyük.
6992c383f5b2b103c76691d3c9971662.jpg

Tıkşırma olabilir mi ?

arkadaşlar kuş kaçtı... Cevaplar için teşekkür ederim gerek kalmadı

Geri