Karadeniz Pet

Kuşlarim eş tutar mi?

Mavis18

Yeni Üye
Arkadaşlar yeşil erkek kuş blkonuma konmuştu iki hafta önce kızışmış bir erkek.Yanina arkadaşim elinde fazla olan bir dişi verdi.Eş tutarlarsa diyerekten 2 gündür ayni kafesteler.Erkek çok kızgın hiç durmuyor. Sürekli yem kusuyor. Dişinin çok hirçin değil yem kusuyorlar birbirlerine arada dişi vuruyor.Gözlemliyorum Bi türlü anlayamadim anlaşıyorlar gibi Bi bakıyorum dişi yanaştirmiyor. Dün dişi erkeği kaşiyordu mesela resimleri atıyorum yorumlarinizi eksik etmeyin şimdiden teşekkürler
IMG_20190714_120907.jpg
IMG_20190714_120920.jpg

Yem kusma birbirini kasima varsa anlasmislar demektir, disi hazir olmadigi icin arada gaga atar normaldir. 2 gundur ayni kafesteler yazmissin eger disiyi erkegin kafesine atmissan disinin kafese alisma sureci var yuvalik tak, vitaminlerini mamalarini kalamar kemigini eksik etme biseyler olur inş.

Yem kusma birbirini kasima varsa anlasmislar demektir, disi hazir olmadigi icin arada gaga atar normaldir. 2 gundur ayni kafesteler yazmissin eger disiyi erkegin kafesine atmissan disinin kafese alisma sureci var yuvalik tak, vitaminlerini mamalarini kalamar kemigini eksik etme biseyler olur inş.
İnş bakalim yuvaliği takmalimiyim hemen. Dişi tam hazir değil gibi ya taksam daha iyimi olur

Hemen tak artisi olur eksisi olmaz. Yuvaliga alismalari icin bi sure gerekiyo onu aradan cikarmis olursun.

Tmm sağolun değerli yorumlariniz için..