Karadeniz Pet

Kuşlarimla nasil tanıştım

Pamir06

Yeni Üye
Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım ben pamir bugün katıldım aranıza Ankarada yasıyorum 22 yaşındayım.
İlk kusum 15 günlüktü arkadaşım kuşlarının yavrularından birini bana hediye etti. Ismi Aliş cok tatlıydı daha tüyleri bile yeni çıkmıştı. Baya ilgilendik simdi 6 aylık ilk geldiği ana bakıyorum birde simdiki ana bakıyorum baya ilerleme olmus suan ısırıyor ama seviyorda ikinci kusum şila aliş 4 5 aylıkken hep elimize sürtünuyordu bizde yanina disi alalım dedik ve silayı aldık 1 bucuk aydır bizimle ve cok nazik kızımız Aliş zorla istiyor biseyler kızımiz istemiyor bizde kafeslerini ayırdık dişi biraz daha gelişsin dedik. Aliş yine elimize sürtünüyor8

Ekli dosyalar

• IMG-20190129-WA0000.jpeg
    IMG-20190129-WA0000.jpeg
    946.5 KB · Görüntüleme: 38
Zarar verip dovmedikten sonra ufak kavgalar oluyor. Benim disi uzunca bir sure erkegi gagaladi. Bazen de can ciger olup opusuyorlar :) yavrulari var bazen hala gagalasmalar oluyor ama zarar verecek duzeyde degil. Erkek hep istiyor, disi hazir olursa kabul ediyor :)

Zarar verip dovmedikten sonra ufak kavgalar oluyor. Benim disi uzunca bir sure erkegi gagaladi. Bazen de can ciger olup opusuyorlar :) yavrulari var bazen hala gagalasmalar oluyor ama zarar verecek duzeyde degil. Erkek hep istiyor, disi hazir olursa kabul ediyor :)
Bizde birseyi paylasamıyorlar da oyuzden ayni oyuncaktan 2 tane almak zorunda kaldik ben de yavrulari olsun isterim ama zor mu yavru bakımı

Bizde birseyi paylasamıyorlar da oyuzden ayni oyuncaktan 2 tane almak zorunda kaldik ben de yavrulari olsun isterim ama zor mu yavru bakımı
Oyuncak tarzi şeyleri komple cikarmayi tavsiye ediyorlar genellikle. Kafeste sadece zaruri seyler olmali.

Geri