Karadeniz Pet

Kuşta gaga veya ayağında mantar lezyonu varmı checkup yapabilirmisiniz

goştik

Meraklı Üye
Goştik 8 yaşında yaşlı biraz ufak tefek bir kuş .mantarlık bir durumu varmı gaga ayak ta

Kuşun dünden beri olan dışkıları bunlar bir sorun varmı biraz koku oluyor yanına gidince birde şekli bazen çıbuk gibi olup renkleri farklı olyor o yüzden probiyotik süpariş ettim

Granül yemezler, yeselerde pek bişey olucağını sanmam.
BİŞEY SORACAĞm 10 gün oldu 1.yumurtada toplu iğne başı kadar kırmızlık var daha küçük hatta. 2. yumurta 10 ağutosdaa yumutladı baktım hiç kızarıklık bişi yok sürekli 1 2 dkaka çifeşiyorlar ama yumurta boş geliyor tek çift kuşum var normalde hep dolu çıkar ilk defa boş çıktı neden

BİŞEY SORACAĞm 10 gün oldu 1.yumurtada toplu iğne başı kadar kırmızlık var daha küçük hatta. 2. yumurta 10 ağutosdaa yumutladı baktım hiç kızarıklık bişi yok sürekli 1 2 dkaka çifeşiyorlar ama yumurta boş geliyor tek çift kuşum var normalde hep dolu çıkar ilk defa boş çıktı neden
1.yumurta dolu anlasilan. Damarlanma yoksa yumurta boştur. Erkek iyi dölleyememiş olabilir. Üstüste kuluçka geçiren kuşlarda da boş yumurta gelebiliyor m

Boş görünüyor,damarlanma yok.
(Cevap için Allah razı olsun)
ilaç alacağımda bir siteden sizce en iyisi hanisi uucuz olduğu için kuşum da sağlık problemi yok öylesne hangisi öenririsizn

(Cevap için Allah razı olsun)
ilaç alacağımda bir siteden sizce en iyisi hanisi uucuz olduğu için kuşum da sağlık problemi yok öylesne hangisi öenririsizn
Rica ederim.
Bu ürünler çöp. Yani pek etkisi olmaz. Bunun yerine eczaneden polivit alın daha iyi. Almak isterseniz de divitsol alın.