Karadeniz Pet

Kuşum Çok Halsiz ve İshal

fevzitknaz

Yeni Üye
arkadaşlar yardım edin kuşum halsiz ve kabarıyor sulu dışkılama var
WhatsApp Image 2018-02-14 at 20.53.43.jpeg

iştahı nasıl sürekli uyukluyor mu göğsünde kemik çıkıntısı var mı ishali durdurmak için sulu meyve sebze vermekten kacın pirinci hasla suyunu suluguna koyabilirsin ya da yarım cay kasıgı kuru kahve koyabilirsin suluguna ya da patates haşla onu ver . yemi taze olsun sulugunu gunde bir tazele yemin içerisine birazda aspur koyabilirsin .. petshop larda ishal için damlalar var onlardanda kullanabilirsin.

iştahı nasıl sürekli uyukluyor mu göğsünde kemik çıkıntısı var mı ishali durdurmak için sulu meyve sebze vermekten kacın pirinci hasla suyunu suluguna koyabilirsin ya da yarım cay kasıgı kuru kahve koyabilirsin suluguna ya da patates haşla onu ver . yemi taze olsun sulugunu gunde bir tazele yemin içerisine birazda aspur koyabilirsin .. petshop larda ishal için damlalar var onlardanda kullanabilirsin.
İshal ilacı ve vitamin veriyorum arada suyuna birçay kaşığı elma sirkesi koyuyorum göğsünde çıkıntılık var ama oda zayıflıktan galiba tüylerinde dökülme yok ğösünde

1 çay kaşığı sirke çok fazla.
3-4 damla yeterli.
Ya ishal ilacı alın ya da yukarıda arkadaşın söz ettiği yöntemleri deneyebilirsiniz.
Dal darı verin bol miktarda.
İştahsızken dahi yemeye çalışır büyük ihtimalle.

İshal ilacı dediğiniz hangi ilaç ? Ne oranda ve ne kadar süre kullandınız ? Hem isal ilacı hem sirke mi verdiniz ? Veya bir ondan olmadı diğerinden mi ? Dışkı resmi ve kuşun videosunu paylaşın. Diğer bir ilaç önerisine kadar antibiyotiğe doğru dozda devam edin. Ayrıca probiyotik de edinin. Suyuna katmaya başlayın.

Geri