Karadeniz Pet

Kuşum Çok Halsiz ve Sürekli Uyuyor

Eda Nur☁️

Yeni Üye
Kuşum iki yaşında ve bu yaşına kadar hiç hasta olmadı. İki gündür hiç ötmüyor. Tek ayagının üstüne düşüp uyuyo tüyleri hep kabarık ve titriyo gibi. Aslında ev sıcak ama beş dakikalığına balkonda oynadık biraz o ara üşüttü mü acaba yardımcı olabilir misiniz?
Vitamin aliyim belki işe yarar dedim ama ne tür vitamin almam gerektiğini de bilmiyorum lütfen yardımcı olun 🙏

Screenshot_20210219-132430_Gallery.jpg
bu şekilde uyuyo hep ve titriyo hiç böyle olmazdı ne yapmam lazım, üşüttü herhalde

kuş tüyde biliyor musunuz?dışkıları atar mısınız
Evet ama daha önce hiç böyle olmadı ki, tüyde oldugunda sadece huysuz oluyodu çok ötüyodu hırçın oluyodu, hava soguk ben soguk aldı diye böyle oldugunu düşünüyorum, yapınca atarım dışkısını

oncelikle geçmiş olsun. benzer bir durumu bende yasadim. veterinere gittim ve bana 1 şırınga vitamin verdi. 5 gün boyunca 1 suluga 1cc seklinde uyguladım. kusum hemen ilk gun kendine geldi. imkan varsa gidin hocam hiç düşünmeyin kuşu getirmenize gerek yok arayıp oyle

oncelikle geçmiş olsun. benzer bir durumu bende yasadim. veterinere gittim ve bana 1 şırınga vitamin verdi. 5 gün boyunca 1 suluga 1cc seklinde uyguladım. kusum hemen ilk gun kendine geldi. imkan varsa gidin hocam hiç düşünmeyin kuşu getirmenize gerek yok arayıp oyle
veterineri arayip oyle gidebilirsiniz.

Veterinere gittim kuştan anlamıyorum dedi şaka gibi ya, bende petshopa gidip solunum sistemi güçlendirici vitamin aldım bi tane, suyuna kattım ama su içtiğini hiç görmüyorum zorla mı içirsem biraz acaba

Veterinere gittim kuştan anlamıyorum dedi şaka gibi ya, bende petshopa gidip solunum sistemi güçlendirici vitamin aldım bi tane, suyuna kattım ama su içtiğini hiç görmüyorum zorla mı içirsem biraz acaba
Aviast Solunum güçlendirici vermiş size. Etkisini göremezsiniz.

Bi de yemesinde hiç bi sorun yok, ne versem iştahla yiyo yine, Allah korusun ölmez de mi? sadece üşütmüştür inşallah, vitamin gelene kadar sıcak yerde tutarım zaten çok dikkat ederim
Kuşu sıcak tutun, karnını doyurun iyileşir. Soğuk algınlığının tedavisi yok, vücut direncini yükseltmeniz gerekiyor sadece. Yoksan vitamin ilaç değil yani, düzenli kullanılması gerek zaten.

Geri