Karadeniz Pet

kuşum çok durgun

sezin_

Paylaşımcı Üye
merhaba daha önce ölen dişi kuşum için bir konu açmıştım. erkek kuşum o öldüğünden beri hep kafasını arkaya büküp uyur pozisyona geçiyor. normalde çok hareketliydi. şu an yanındaki kuş biraz yavru, ara sıra tüylerini seviyor, birbirlerini temizliyorlar, yan yana duruyorlar. Ama erkek kuşum hep durgun. dışkısında bir problem yok. hasta da değil. Depresyona girmiş olabilir mi? dediğim gibi yanındakini de istemiyor değil. Elime de alıyorum ama geri koyunca aynı devam ediyor

Eşi öldüğü için bunların görülmesi rutin şeyler diğer kuşa alışırsa geçer bu durum da ama bi multivitamin belki biraz hareketlendire bilir

Eşi öldüğü için bunların görülmesi rutin şeyler diğer kuşa alışırsa geçer bu durum da ama bi multivitamin belki biraz hareketlendire bilir
eşi 1 hafta dayanabildi sadece. dediklerinizi deneyeceğim teşekkür ederim. geçer umarım. Diğerini hiç istemiyor değil çünkü

Bi tanıdığımın kuşu da sizin kuşunuz gibi olmuştu eşi ölmüştü ben röhnfried gerwit vermiştim kuş toparladı sonra kendini bence işe yarıyacaktır

Her kuşun karakteri ve duyguları farklıdır. :) Yanındaki arkadaşı öldüğü için depresyona girmiş olabilir. Bunun yanında bazen biz insanlar gibi kendilerini halsiz his edebilirler. Uyku problemi de yaşıyor olabilir. Gece uyuyamadıysa gündüz uyuyabilir.

Luna çok ağır hareket eden bir kuştu. Aşkım Luna'nın tam tersi, çok hareketli bir kuş. ikisi de birbirinde çok farklı karakterlere sahipler.