Karadeniz Pet

Kuşum çok halsiz duruyor kabarıyor

Hastalıklar hakkında pek bilgim yok, ama ac kalmamasi gerek siz simdi ve sabah dışkı fotografları yukleyin tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktir eger icim rahat etsin yem yesin diyirsan maydonoz sapi veya marul ver ardından yem yedirmeye calis bu gecelik de tam dolu suluga 2 damla sirke damlat iyi geceler

Kuşu strese sokma icerisi sıcaksa elleme sabah duruma bakarsın. Diski fotoğraflarini atarsan sabah bakacaklardir.

Karanlık ve sessiz bir ortamda kafesin tek yuzu acik kalacak sekilde polar vb seyle kapat uyusun kuş

Bu saatte yikamanizin doğru olduğunu düşünmüyorum bence bir havlu veya tülbent yardimiyla kurutun ki hasta olmasın. Tüyleri dökülüyor mu?
Valla korkutuyor beni çokta alışık be abi. Hızlı nefes alıyor sanki

Ekli dosyalar

• 15734243619188057417810428621178.jpg
    15734243619188057417810428621178.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 18
Valla korkutuyor beni çokta alışık be abi. Hızlı nefes alıyor sanki
Hızlı nefes alması steste ya da heycanlandığı için olabilir ancak benim kuşum öldü 1 gün önce oda ara sıra hızlı nefes alıp veriyordu kuşunda olağanüstü birşey farkedersen direkmen veterinere götür bizde burda yardımcı olmaya çalışırız

öncelikle kafesin tabanı boş kalmasın ben tuvalet kağıdı kullanıyorum en sağlıklısı (mısır granül,kuş kumu fln hariç) da kağıt olarak bu kafes altında bence. Tüneğiniz plastik tünek kuşun ayağında bir süre sonra mantar yapar çıkarıp tahta tünek takın. Kuşunuzun hasta olduğunu düşünmüyorum strese girip buna bağlı olarak bu durum olmuş olabilir kuşunuz 8 aylık tan fazla ise eş tutturabilirsiniz 8 ayın altındaysa bir arkadaş alaiblirsiniz, eğer bit veya parazit olduğunu düşünüyorsanız sirkeli suda yıkamak yeterli olcakatır plastik tünek kullanıyorsunuz ama zaten bit olduğunu düşünmüyorum

p
öncelikle kafesin tabanı boş kalmasın ben tuvalet kağıdı kullanıyorum en sağlıklısı (mısır granül,kuş kumu fln hariç) da kağıt olarak bu kafes altında bence. Tüneğiniz plastik tünek kuşun ayağında bir süre sonra mantar yapar çıkarıp tahta tünek takın. Kuşunuzun hasta olduğunu düşünmüyorum strese girip buna bağlı olarak bu durum olmuş olabilir kuşunuz 8 aylık tan fazla ise eş tutturabilirsiniz 8 ayın altındaysa bir arkadaş alaiblirsiniz, eğer bit veya parazit olduğunu düşünüyorsanız sirkeli suda yıkamak yeterli olcakatır plastik tünek kullanıyorsunuz ama zaten bit olduğunu düşünmüyorum
Havlu peçete seriyorm hemen abi. Kaç aylık gerçekten bilmiyorum. Yarın da tahta tünek alırım. Uyuyor sanırım şuan tünek üstünde

p
Havlu peçete seriyorm hemen abi. Kaç aylık gerçekten bilmiyorum. Yarın da tahta tünek alırım. Uyuyor sanırım şuan tünek üstünde
kuşun büyük ihtimalle 7 ay yada 12 ay arasında ceresi lacivert tonların kızışmış, renkleri uzun zamandır gördüğüm en güzel renkler bence eş tutturmalısın

kuşun büyük ihtimalle 7 ay yada 12 ay arasında ceresi lacivert tonların kızışmış, renkleri uzun zamandır gördüğüm en güzel renkler bence eş tutturmalısın
Kaç kere denedim bundan önce eş tutturma işini olmadı vallahi. Tüy dökümü de olabilir o zaman 7 aylık falanda. Öteki kuşla çok iyi anlaşıyor ama ikiside erkek
Screenshot_20191029_191840_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Geri