Karadeniz Pet

Kuşum çok hasta!

Çok geçmiş olsun tüm yazıları okudum fotolara baktım bunun gibi bir ciddi sıkıntı olur ise İstanbul için konusayim istanbul universitesi veterinerlik Fakültesi Histoloji Embriyoloji Anabilim Dalında vet .Dr Abim var daha fazla ilgi alaka ve daha hassas olurlar ameliyat tedavi konusunda yardimci olabilirsek ne ala .

Dışkı fotografi

Ekli dosyalar

• 20170202_120428.jpg
    20170202_120428.jpg
    606.6 KB · Görüntüleme: 15
bir sıkıntı yok yanına eş alın eş istiyor kuşunuz :)

Eşi de var kuşumun zor olacak tek kafeste neyse bir şekilde halledecem artık.Çok çok teşekkür ederim yarın hemen başlayacam tedaviye.İyi geceler.
kardeş önce geçmiş olsun inşallah düzelir diyip demek istediğim konuya değineceğim , kitle ile direk alakalımı bilmem ama bonnie yem alanların genel şikayeti kuşlarda yağlanma yaptığı şeklinde , 20 sene öncede muhabbet beslerdim o zamanın en iyi yemi bonnie idi ama artık bonnie o bonnie değil , şuan versela laga , deli nature yada covey 67 yem önerebilirim ama yağlanma çok ilerlemiş zati , en azından bundan sonrası için

Merhaba benimde kusum cok hasta yardim edin. Dunden beri kusuyor.kustugunu yiyor.sabahta aynidydi. Cok konusur. Ama bugun sesi pek cikmiyir. Gunaydin filan derdi bugun demedi. Gozleri kapanıyor.
Çok geçmiş olsun tüm yazıları okudum fotolara baktım bunun gibi bir ciddi sıkıntı olur ise İstanbul için konusayim istanbul universitesi veterinerlik Fakültesi Histoloji Embriyoloji Anabilim Dalında vet .Dr Abim var daha fazla ilgi alaka ve daha hassas olurlar ameliyat tedavi konusunda yardimci olabilirsek ne ala .
çok sağolun pek geçecek gibi değil ama inşallah geçer,maalesef Ankaradayız burda da veterinerlik fakültesine götürdüm daha çok yeniydi farkettiğimizde çok,Ameliyatı kaldıramaz ölür ama başkaca tedavisi yok dediler,tekrar götürdüm vitamin verip gönderdiler,tabi bu arada iyice durumu ağırlaştı bunun üzerine dün yine gittik benim ısrarımla ameliyat dedik,bu haliyle kaldırır mı bilemiyorum,hiç bir şey yemiyor,günlerdir ötmüyor,uçamıyor,gözlerini bile açamıyor artık,ölüyor yavrum galiba

kardeş önce geçmiş olsun inşallah düzelir diyip demek istediğim konuya değineceğim , kitle ile direk alakalımı bilmem ama bonnie yem alanların genel şikayeti kuşlarda yağlanma yaptığı şeklinde , 20 sene öncede muhabbet beslerdim o zamanın en iyi yemi bonnie idi ama artık bonnie o bonnie değil , şuan versela laga , deli nature yada covey 67 yem önerebilirim ama yağlanma çok ilerlemiş zati , en azından bundan sonrası için
Allah razı olsun,kitle dediler ama nedir onlarda çok anlamadı ama yağlanma gibi bir şey değil ona eminiz artık belirtiler öyle değil,neden oldu Nasıl oldu niye oldu hiç bir fikrim yok tek bildiğim yavrumu kaybediyorum

Ishali basladi. Keske oyle birsey olsa.kabartti tüylerini cok korkuyorum.
Acil kuşunuzu sıcak bir yere alıp probiyotik tedavisine başlayın bu süreçte kafesten çıkarmayın ilgi alakayı eksik etmeyin mutlaka ama mutlaka yem yediğinden emin olun

Ishali basladi. Keske oyle birsey olsa.kabartti tüylerini cok korkuyorum.
Acil kuşunuzu sıcak bir yere alıp probiyotik tedavisine başlayın bu süreçte kafesten çıkarmayın ilgi alakayı eksik etmeyin mutlaka ama mutlaka yem yediğinden emin olun
Probiyotik sağlıklı kuşa verilir cihat bey hasta kuşu iyileştirmez. Can bey eğer kabarma da başladıysa hemen Antibiyotikbaşlayın. Tylan veya Baytril. Dozunu yukarıda yazmıştım.3 gün uygulayın düzelme olmazsa yazın.

Geri