Karadeniz Pet

kuşum çok kötü, kafada tik oluştu uyuyamıyor, cok hasta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crntrkmnr

Yeni Üye
merhabalar henüz forumda yeniyim. Muhabbet kuşum gecen hafta ucarken kendini duvara çarpmıştı ama uzun süre bir şey olmadı gayet sağlıklıydı. 2 gün önce videodaki gibi kriz gecirdi bir kaç kere,

dün iyidi fakat bugun de ayakta duramıyor.

kendisini carpmasının etkisi var mı bilmiyorum, üzernde herhangi bir yara yok, ayakları ile parmaklarımı davrayabiliyor fakat duz bi alanda duramıyor. lütfen yardımcı olun yaşadıgım sehirde kuş ile ilgilenebilecek veteriner malesef yok. simdiden teşekkür ederim

merhabalar henüz forumda yeniyim. Muhabbet kuşum gecen hafta ucarken kendini duvara çarpmıştı ama uzun süre bir şey olmadı gayet sağlıklıydı. 2 gün önce videodaki gibi kriz gecirdi bir kaç kere,

dün iyidi fakat bugun de ayakta duramıyor.

kendisini carpmasının etkisi var mı bilmiyorum, üzernde herhangi bir yara yok, ayakları ile parmaklarımı davrayabiliyor fakat duz bi alanda duramıyor. lütfen yardımcı olun yaşadıgım sehirde kuş ile ilgilenebilecek veteriner malesef yok. simdiden teşekkür ederim
Çarpmanın etkisiyle beyinde felç durumu var gibi hasar almış denge kaybı ve kriz yaşıyor kendini kontrol edemiyor

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşaallah mobilde etiketleyebildim hocam bi baksın @Selçuk YÜKSEL

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yapabilecegim herhangi bir şey var mıdır arkadaşlar? bugun gun elimde tuttum. tüneklere basamıyor parmaklarımda durmak istiyor avucumda dahi duramıyor. kafese bıraktığımda da son vdeodaki gibi donmeye başlıyor, ayağının büküm noktası da kanar gibi oldu elimden bırakamıyorum

Selçuk hocamıza mesaj yoluyla ulaşmaya çalışın bana çok yarcımcı oluyor sağ olsun.Eminim size de yardımcı olacaktır.

yapabilecegim herhangi bir şey var mıdır arkadaşlar? bugun gun elimde tuttum. tüneklere basamıyor parmaklarımda durmak istiyor avucumda dahi duramıyor. kafese bıraktığımda da son vdeodaki gibi donmeye başlıyor, ayağının büküm noktası da kanar gibi oldu elimden bırakamıyorum
Hiç mi veteriner yok, bu duruma üzüldüm.

Hocam B kompleks vitamini ve probiyotik takviyesi yapın. Ayrıca dışkısını paylaşın.

buradaki veterinerin verdiği vitamin ismi "Deep fix multisol multivitamin" budur. sadece b vitamini mi almalıyım, prebiyotik nasıl uygulayabilirim. dışkısını ekliyorum. şuan henuz ishal durumu yok fakat koyu bi yeşilEkli dosyayı görüntüle 23615

buradaki veterinerin verdiği vitamin ismi "Deep fix multisol multivitamin" budur. sadece b vitamini mi almalıyım, prebiyotik nasıl uygulayabilirim. dışkısını ekliyorum. şuan henuz ishal durumu yok fakat koyu bi yeşilEkli dosyayı görüntüle 23615

Tamam onu kullanın probiyotik olarak da diazyme 256 alabilirsiniz. 1 hafta boyunca vitamin probiyotik gelir gelmez de ikisini birlikte kullanın. Probiyotiği sürekli verin.

çok teşekkür ederim ilgilenen herkese, inşallah toparlanır

bu arada şuan probiyotik alamıyorum alana kadar geç olmaması için maya ile yapılanı denesem ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri