Karadeniz Pet

Kuşum çok tuhaf

atmacabeslerim

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum 1.5 yaşına 1 senedir benimle son 5 aydır kuş tuhaflaşmaya başladı hafif ısırmalarla başladı şimdi ise sanarsınız en büyük düşmanı ayaklar ve parmaklar aşırı derecede saldırgan bir yeri oyuncak belliyor. Sonra bakıyor bana uzun süre geliyor kulağımı elimi yada ayağımı ısırıp kaçıyor ötüşü filan normal bu agresifliğin sebebi nedir?

Strese girmiş olabilir, eş istiyor olabilir. Onların da farklı farklı karakterleri var kimisi agresif olabiliyor. Benim kuşumda oyuncak topuyla oynarken bazen ben elimi yaklaştırınca gelip elimi ısırıp kaçıyor topu alacağımı sanıyor.

Eş istiyor olabilir. Aklıma direk bu geldi 1 buçuk yaşında sonuçta. Ceresi nasıl

Strese girmiş olabilir, eş istiyor olabilir. Onların da farklı farklı karakterleri var kimisi agresif olabiliyor. Benim kuşumda oyuncak topuyla oynarken bazen ben elimi yaklaştırınca gelip elimi ısırıp kaçıyor topu alacağımı sanıyor.
Benimkide zil ile oynadığı zaman bu hareketi yapıyor

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu zamanlarda kuşların hepsi tüy dökümünde. Tüy dökümünden kaynaklı agresif olabilir ya da eş istiyor olabilir.

Geri