Karadeniz Pet

kuşum ölücek çok korkuyorum yardım edin

Fosfor

Yeni Üye
arkadaşlar kuşumu alalı 4 gün oldu 2 buçuk 3 aylık ve 4 yaşında bizden hala korkuyo sürekli ballı kraker yiyodu bugün bitti ve şaşkınlığa uğradı bende hemn yem kutusundan yedirdim kuşum sürekli hapşırıyo bende resimdeki gibi su torbası koydum etrafını sardım 1 kere su içtiğini gördüm vitamin alıcam çok halsiz bazen hiperaktif oluyo yerinde duruyo hep lütfen yardım edin hangi vitamini alıyım gagsını sürekli tam açmıyo ucuyla oynuyo gibi duruyo böyle açıp ucundaki sivri yeriyle vuruyo kapatıyo aşt gagsına lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• 1486054903180-2102192728.jpg
    1486054903180-2102192728.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 30
  • 1486054965523-70807453.jpg
    1486054965523-70807453.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 32
Kuşunuz yeni alındığı taktirde vöyle yapabilir ama gagasını açıp kapaması ve hapşırmasına anlam veremedim

Kus yavru vesizden korkuyo strese girmis daldari aspur verebilirsiniz yemlikten yemiyosa yere koyun yerden yer cok fazla ustune gitmeyin daha da korkmasin soguk ortamda bulunmasin zamanla eve size alisacaktir

Kus yavru vesizden korkuyo strese girmis daldari aspur verebilirsiniz yemlikten yemiyosa yere koyun yerden yer cok fazla ustune gitmeyin daha da korkmasin soguk ortamda bulunmasin zamanla eve size alisacaktir
çok teşekkür ederim daldarı aspur ilaç şeklindemi daldarını biliyorum ama aspuru bilmiyorum

Eğer karışık muhabbet kuşu yemi kullanıyorsan, içinde zaten aspur vardır. Ayrıca almanın gereği yok.
teşekkür ederim ben kuşu yeni aldım herşeyiyle ama yemi kilitli poşette verdiler ama içinde renkli taşlar falan var sanırım karışık

petshoptan ballı kraker vermek cok zararlıymış içinde kimyasal maddeler katıyorlarmış.Ballı kraker vermeyi bırakın bence, kendi evnizde çok basit bir şekilde ballı kraker yapabilirsiniz tarifleri mevcut.

petshoptan ballı kraker vermek cok zararlıymış içinde kimyasal maddeler katıyorlarmış.Ballı kraker vermeyi bırakın bence, kendi evnizde çok basit bir şekilde ballı kraker yapabilirsiniz tarifleri mevcut.
banada zaten aldığım petshopcu verdi ben bu siteden okuduktan sonra zararlı olduğunu öğrendim vermeyi düşünmüyorüm artık

Geri