Karadeniz Pet

Kuşum ölecek mi dışkı siyah beyaz?

Tugaykav

Yeni Üye
Arkadaşlar normal kaka, ama kenarları siyah ortası beyaz.. 1 yaşında. Hiç farklı birşey vermedim. Sadece ilk defa sirke kattım suyuna paraziti varsa içinde diye belki 3-4 damla fazla kaçmış olabilir? Nedendir sizce?

Evet arkadaşlar siyahtı ama biraz yeşile dönmüş sanki son attığımdaki dışkısı taze yardım lütfen bişey olur mu? Ayrıca dışkısı hafif sulu gibi.

4 gün daha sirkeye devam edin. Bir suluğa 5 damla şeklinde. Ne az nede fazla olmasın. Damlalıkla damlatın. Sonra da probiyotik ve vitamin başlayın.

4 gün daha sirkeye devam edin. Bir suluğa 5 damla şeklinde. Ne az nede fazla olmasın. Damlalıkla damlatın. Sonra da probiyotik ve vitamin başlayın.
Teşekkür ederim zaten sirkeli su yuvasında hala 2 gün önce koymuştum, probiyotik ve vitamini suyuna damlatıcam değil mi? Hem sirke hemde vitamin hemde probiyotik suda zararlı olmasın 3ü birden

Teşekkür ederim zaten sirkeli su yuvasında hala 2 gün önce koymuştum, probiyotik ve vitamini suyuna damlatıcam değil mi? Hem sirke hemde vitamin hemde probiyotik suda zararlı olmasın 3ü birden
Bence selçuk bey şu şekilde diyor: 4 gün sirkeli suya devam edin 5. Gün suyuna sirke damlatmayın, probiyotik ve vitamin damlatın.

Suyu günlük taze hazırlayın. 2 günlük su var demişsiniz. Her gün taze su verin.

Sent from my SM-A9100 using Tapatalk

@nevzatyasar @Selçuk YÜKSEL normalde kuşun sağlığı iyiydi dışkısı siyah beyaz olmadan önce sirkeli su verdiğim için mi böyle oldu. Sanki kuşumda bir zayıflama sezdim hemen şimdi sirkeli suyu çıkarıp saf su verdim. Dışkısı koyu yeşil ortası beyaz ve ishal değil normal ama bir tık sıvılık var sanki. ?

Birde saldım uçtu uçtu döndü döndü durdu yoruldu kondu bi yere konacak yer bulamadığı için ses geldi sanki ciğerlerinden ötüş sesi normalmi

Sirkeli suya devam edin birkaç gün. 4-5 damladan fazla koymazsanız sorun olmaz. Hatta hastalıklara önlem olur.

Sirkeli su verdiğiniz sürece dışkı biraz sıvı olur telaşlanmayın. Sonrasında probiyotik takviyesiyle düzelir.