Karadeniz Pet

Kuşum aşırı yiyor

Mhmtem1n

Meraklı Üye
40793

Kuşum aşırı yiyor 2 gun önce hastaydı gri olan normal yeminden kanarya yemini seçiyordu bende gittim kanarya yemi aldim topladi biraz simdide aşırı yiyor kanarya yemide yiyor normalde ama çoğunlukla kanarya yemi kursa baya şis normalmi bu durum zarari olurmu

Öğüttükçe kursağa ihtiyacı kadar yem alıyordur, yesin dokunmayın.

2 günde değil ama biraz ilerisinde zararı değil hayati tehlikesi olur. yediğini yakması lazım. uçurun bol bol.

Günde 30 dk uçsalar yeter aspur yağlı bir tohumdur kuşu yağlandırır. Uçurun ya da yeşillik verin yaksın..

Aspur veriyorum yemliğin biri aspur biri meyveli karışik yem alırken iştah açar demişlerdi hergün salamam kuslari onyuzden byle bir yola gittim saldımdada uçmuyorlar belli bi yere konup duruyorlar.

uçamazlar tabi. obez olmuşlar artık

2 gündür çok yiyorlar uçamıyor demedim bide uçmuyorlar dedim elini uzattinda kaciyirlar ucuyorlar ama gidip konuyorlar biyere
uçmaya halleri yok işte. şimdi ben koşabiliyorum ama maraton koşucusu gibi 20 km koşabilirmiyim ? en fazla 250 metre sonra yığılırım yere yağlıyım cünkü.. düzenli idman yapsam daha sağlıklı olup kosabılırdım ama

her zaman ki durdukları odadan dışarı çıkarmadan kafesin kapısını açın. kendileri kafesın kapısını görerek çıksınlar. acıkınca girerler. zamanla uçtukça da açılırlar. camları ve perdeyi tülle kapamayı unutmayın gidip vurmasınlar..

her zaman ki durdukları odadan dışarı çıkarmadan kafesin kapısını açın. kendileri kafesın kapısını görerek çıksınlar. acıkınca girerler. zamanla uçtukça da açılırlar. camları ve perdeyi tülle kapamayı unutmayın gidip vurmasınlar..
Kapıyı açık bırakıyorum çıkmıyorlar defalarca denedim en sonunda elimle salıyorum

Geri