Karadeniz Pet

Kuşum ayağını kullanmıyor.

Zeynep20

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, 1 yaşında bir kuşum var tek başına kafesinde kalıyor kafesten çıkmamasına rağmen sabah baktığımda parmakları büzüşmüş hiç üstüne basmıyordu. Elime alıp bacağına dokunduğumda kendine doğru çekiyordu ve bağırmıyordu. Herhangi bir şişlik veya kanama yok. 3.gün oldu hala tüneği kavramıyor. Sizce kırık olma ihtimali, ölme ihtimali var mıdır ? Çok korkuyorum.

C5640039-2316-4-A9-E-ABA9-CBC118019-C63
galeri yükle

Kuşa B vitamini takviyesi yapın sinirsel olabilir. Ve dışkısının resmini atın bakalım, salmonellada da kısmi felç görülebilir. Yada basit bir incinme olabilir. Kırığa benzemiyor ancak röntgen çekilmeden kesin bişey diyemeyiz. Veterinerlik fakültesinde yada röntgen çeken bir veterinerde röntgen çektirmenizde fayda var...

Kuşa B vitamini takviyesi yapın sinirsel olabilir. Ve dışkısının resmini atın bakalım, salmonellada da kısmi felç görülebilir. Yada basit bir incinme olabilir. Kırığa benzemiyor ancak röntgen çekilmeden kesin bişey diyemeyiz. Veterinerlik fakültesinde yada röntgen çeken bir veterinerde röntgen çektirmenizde fayda var...
Buraya mı atayım olur mu ?. Bir de suyuna 2 damla vitamin damlatıyorum ama az mı geliyor acaba

Bu saydıklarım dışında birde kuşta iç parazit varsa bu durum görülebilir...

Aminosol. Yani sulupuna haftada 2 kere 2-3 damla koyuyorum petshopçu öyle demişti. Atıyorum onu da şimdi

Aminosol. Yani sulupuna haftada 2 kere 2-3 damla koyuyorum petshopçu öyle demişti. Atıyorum onu da şimdi

B vitamini kullanıyormuşsun zaten. Dışkılarda da salmonella belirtisi yok. Acaba kırık yada incilmemi var? Veterinere götürme şansın yokmu?

Hadi ya :( benim yapabileceğim ne var peki biliyo musunuz :( teşekkür ederim bilgiler için bu arada

https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/İki-soru-albino-Özel.77289/ hocam bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz

Geri