Karadeniz Pet

Kuşum bütün yem kusuyor

Kusumbulut

Yeni Üye
Merhabalar kuşumu alalı bir ay oluyor henüz oldukca minik iki gündür tırnaklarımla oynamak istiyor ve oynarken ağzından beş altı tane kabuklu yem çıkarıyor kırılmamış sindirilmemiş ve bunu ara ara yapıyor bu normal mi? Hareketli halsizlik vs yok şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar kuşumu alalı bir ay oluyor henüz oldukca minik iki gündür tırnaklarımla oynamak istiyor ve oynarken ağzından beş altı tane kabuklu yem çıkarıyor kırılmamış sindirilmemiş ve bunu ara ara yapıyor bu normal mi? Hareketli halsizlik vs yok şimdiden teşekkür ederim
Kafes tabanına kağıt havlu serin ,bir kaç dışkı yapsın yorumlarlar işin ehli olan arkadaşlar.Kafeste ayna var mı var ise lütfen çıkarın.

Ayna yok, dışkısı da normal ishal vb bir durum yok Ayşenur hanım

Video atamıyorum buraya Recai bey, parmaklarımda ileri geri hareket ediyor tırnaklarla oynarken agzından yemleri cıkarmaya başlıyor bazen bütün bazen kırıyor agzında bugün de devam ediyor yapmaya daha iki aylık filandır dışkısı ve hareketleri iyi

parmagımk yavru mu sanıyor sanki ne zaman parmagıma gelse bunu yapıyor böyle bir şey mümkün mü şaşırdım kaldım baya altı yedi yem çıkarıyor 🤨

parmagımk yavru mu sanıyor sanki ne zaman parmagıma gelse bunu yapıyor böyle bir şey mümkün mü şaşırdım kaldım baya altı yedi yem çıkarıyor 🤨
yavru olduğuna emin misiniz? belki eş isteyen büyük bir kuş olabilir.

Onu aldğımızda annesinden birkaç gün önce ayırdıklarını söylediler, alalı 1 ay oluyor☺️

Geri