Karadeniz Pet

Kuşum Bazen Dışksını Yiyor

Taha Şenkal

Meraklı Üye
Kuşum kafes dışında bazen dışkısını yiyor nasıl engellerim ? Bi zararı olur mu ?

vitamin eksikliğinden yiyebiliyorlar benimkide yiyo engellemek için kafesin altına ızgara takılıyo ondan takın

Kafeste yemiyor dışarda mesela masada yapıyor hemen atlıyor üstüne kafeste yemiyor ama

ve kaliteli yem alın çözüm bu

Mesela ne önerirsin ?

Bildiğin varsa

Yiyor mu yoksa oyun mu oynuyor? Benim kuşlardan bir tanesi, ızgarada kuruyan dışkıları gagasıyla ittirerek düşürmeyi çok seviyor mesela. Eğer yiyorsa, kaliteli bir multivitamin kullanmalısınız

Evet bildiğin varsa söylersen iyi olur

bonnie kuş yemi çok kalitelidi açık yem almayın

Yiyor mu yoksa oyun mu oynuyor? Benim kuşlardan bir tanesi, ızgarada kuruyan dışkıları gagasıyla ittirerek düşürmeyi çok seviyor mesela. Eğer yiyorsa, kaliteli bir multivitamin kullanmalısınız
Ya kafeste yemiyor kafeste sorun yok ama dışarda iken masada yapıyor sonra inceliyor önce sonra yemeye çalışıyor.

Kuşlar vitamin eksikliği olduklarında yerler ihtimaller vitamin eksikliğini gösteriyor

Ben başka biyerde baktım küçük kuşlar merak büyük kuşlarda ise vitamin eksikliği yazıyordu ama emin olamadım

Bu yetişkin olup olması fark etmez yavrulardaysa görülür bol bol meyve sebze verin

Veriyorum zaten en kısa zamanda kafesin tabanına ızgara ve kaliteli bi yem alıcam.

Ben Üretim Safhalarında Quik Fazla Kullanmam Hem İç Tohumları Çeşitli Değil Adını Tam Hatırlamıyorum Ama En Yakın Kısa Sürede Beslenme Adlı Bir Konu açicağım Ben Sıklıkda DalDarı Marka alarak Yem golf wings , garden mix ve euro gold Tercihimdir.

Geri