Karadeniz Pet

Kuşum bu sabah itibariyle ısırmaya başladı

Berk1966

Meraklı Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum bu sabah nedenini bilmediğimiz halde ısırmaya başladı ciddi derecede ısırıyor nasıl vazgeçirebiliriz

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim buda piskolojik bir durum
El sgitimi duzgun degil muhtemelen
Ani haraketlerden kacinarak yaklas
Onunla nazik bir kısık sesle konus
Seni isirdiginda set bir ses tonuyla hayir de ve kafese onu geri koy parmaginiza geldiginde ona dal dari yada odul yenleri var verebilirsiniz ve parmaginizla onu oksamaya vs. Bu donemde calismayin
Ben hayvan piskolojisi okuyorum bana guvenebilirsin ve daha cok sorun olursa
#KuşumYasuo yaz konuna yardim edebilirim

Fotoraf atarmısınız farklı açılardan farklı yerlerinden kuş ne kadar zamandır sizde

Kardeşim buda piskolojik bir durum
El sgitimi duzgun degil muhtemelen
Ani haraketlerden kacinarak yaklas
Onunla nazik bir kısık sesle konus
Seni isirdiginda set bir ses tonuyla hayir de ve kafese onu geri koy parmaginiza geldiginde ona dal dari yada odul yenleri var verebilirsiniz ve parmaginizla onu oksamaya vs. Bu donemde calismayin
Ben hayvan piskolojisi okuyorum bana guvenebilirsin ve daha cok sorun olursa
#KuşumYasuo yaz konuna yardim edebilirim
Elimden çok omzuma alışkın omzunda duruyor hiç sıkıntı yok ama elimi ısırıyor oda sert değil ama dudagimi isirinca can yakıcı bir durum oluyor #KuşumYasuo

Son düzenleme:
Elimden çok omzuma alışkın omzunda duruyor hiç sıkıntı yok ama elimi ısırıyor oda sert değil ama dudagimi isirinca can yakıcı bir durum oluyor

Yaramazimiz bu
f8ce4ff8bc936ec5969124a6d4d24138.jpg

Kafasını yakından çekermisiniz tüyde olabilir onu merak ettim.

Yarın 3 hafta oluyor

Elinize tekrar alışması için elle besleme yapın sadece elinizden yem yesin kafeste falan yem bulundurmayın ısırdığında kursak noktasına bir baskı yapın hoşunuza gitmediğini anlıycak kafeste oyuncak falan varsa çıkartın.

Elinize tekrar alışması için elle besleme yapın sadece elinizden yem yesin kafeste falan yem bulundurmayın ısırdığında kursak noktasına bir baskı yapın hoşunuza gitmediğini anlıycak kafeste oyuncak falan varsa çıkartın.
İlk 2 hafta elimle beslemistim yeteri kadar etkili olmamış galiba

Arkadaşlar muhabbet kuşum bu sabah nedenini bilmediğimiz halde ısırmaya başladı ciddi derecede ısırıyor nasıl vazgeçirebiliriz

Kuşlar da insanlar gibidir.Bizim gibi onlarında keyifisiz oldukları ya da rahatsız edilmek istemedikleri zamanlar olur.Isırdığında ani tepki vermeden uyarmalısınız.Kesin geçer diye birşey yok kalır diye de yok.Kuşun karakterine bağlı açıdan.Ama dediğim gibi belki de bugün rahatsız edilmek istemediği bir gündür.

Kuşlar da insanlar gibidir.Bizim gibi onlarında keyifisiz oldukları ya da rahatsız edilmek istemedikleri zamanlar olur.Isırdığında ani tepki vermeden uyarmalısınız.Kesin geçer diye birşey yok kalır diye de yok.Kuşun karakterine bağlı açıdan.Ama dediğim gibi belki de bugün rahatsız edilmek istemediği bir gündür.
Keyfi yerinde gibi görünüyor kızdığımı anlıyor direk omzuma geliyor ama yine yapıyor parmağımı o kadar şiddetli isirmiyor ama dudagimi çok ısırıyor omuzumdayken

Geri