Karadeniz Pet

Kuşum cama çarptı

BURAKWX

Meraklı Üye
Cama çarptı , ilk düştüğünde hareket edemiyodu şimdi hareket ediyo sorun yok ama burnu kanamış . ne yapmam lazım yaklaşık 1 buçuk saat önce düştü yem filan yiyiyo

Şuanda nasıl kuşunuzun durumu. Müdahale etmeyin. İlk çarptığında şok geçirmiştir. Kuşunuzu 1 hafta salmayın. Tekrar dışarıya salmaya başladığınızda unutmayın ki muhabbet kuşları vs türler şefaf şeyleri hissedemez alışmaları uzun sürer. Alışana kadar çok hasar alırlar. Dikkat edin. Bu süre zarfında sevdiği yiyeceklerden ikramlarda bulunun. Dal darı verin. Geçmiş olsun

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

krem filan sürülür mü
Süreceğiniz krem kuşlar için özel kafa travma/şok kremi değil ise sürmeyiniz. (Öyle bir ilaçta var mı bilmiyorum. Kuşlarda kullanılan ilaçlar hakkında bilgim yok)
İnsanlarda kullanılan kremin etken maddeleri küçük bir kuşa ağır gelir.

Şuanda nasıl kuşunuzun durumu. Müdahale etmeyin. İlk çarptığında şok geçirmiştir. Kuşunuzu 1 hafta salmayın. Tekrar dışarıya salmaya başladığınızda unutmayın ki muhabbet kuşları vs türler şefaf şeyleri hissedemez alışmaları uzun sürer. Alışana kadar çok hasar alırlar. Dikkat edin. Bu süre zarfında sevdiği yiyeceklerden ikramlarda bulunun. Dal darı verin. Geçmiş olsun

Şuan tünekte çoğunlukla gözü kapalı duruyo. Vitamin aldım suyuna damlattım. Yem yediğini görmedim ama ben ekmek verdiğimde biraz yemişti. Beyin sarsıntısı geçirmiş olabilir mi ?
Screenshot_2017-02-26-16-01-23.png

Şok geçirmiş Burak Bey. Sevdiği yiyeceklerden verin dal darıyı çok severler. Suyunu yemini teneğine yakın yere koyun [emoji53] Bu 2-3 gün çok temkinli davranın.

Veterinere götürdük ağrı kesici verdi . Beyninde bişey yok dedi. 4 gün ağrı kesici vericeksiniz dediler . şuanda normale döndü .