Karadeniz Pet

kuşum cevattaki problemler

rangelov

Yeni Üye
MERHABALAR 2 HAFTA ÖNCE CEVATI SAHİPLENDİM ÇEKOSLAVAK MUHABBET KUŞU FAKAT BİR TÜRLÜ ALIŞMADI BANA SALAMADIM BİLE. KAÇIYOR KORKUYOR DAHA 2 AYLIK KALP ATIŞI NORMAL Mİ SİZCE ? DAHA FAZLA ATTIĞINIDA GÖRDÜM TIRNAKLARININ UZUNLUĞU NORMAL Mİ ?
BUYRUN VİDEO ;
BİDE BU ADAMI ÇOK DUYMUŞTUM BAYA İYİ EĞİTMİŞ KART OYUNLARI SAYILAR FİLAN
BU ADAMIN YAPTIĞI GİBİ YAPSAK DOĞRU OLUR MU ?

Ballı krakeri bir çıkarın atın sizden ricam olsun bu. Zararlı onlar için. Petshoplar satıyor ona bakmayın onlar paraya bakar doğru olana değil.
* daha 2'hafta olmuş ve 2'aylık diyorsunuz. Onu korkutacak ani bir hareket yüksek sesle onunla konuşma kafese el sokma falan yaptıysanız yavru olduğu için korkmuştur normal. Daha yavru o sabırlı olun. Size eve alışması lazım. Hemen herşey biranda olmaz ki. 2'ay önce dişi mubiş aldım hala bana tam alışmadı. Bende onu zorlamıyorum. Siz 2'haftadan bahsediyorsunuz. Biraz sabır.. Her kuşun ele alışma sahibiyle iletişim içinde olma durumu aynı olmaz. Kimi 2'gunde alışır yerel üretici de doğmuştur. Kimi 1'yıl da alışır toplu uretimhanede neredeyse insan görmeden satışa çıkmıştır anlıyorsunuz dimi beni.

Ballı krakeri bir çıkarın atın sizden ricam olsun bu. Zararlı onlar için. Petshoplar satıyor ona bakmayın onlar paraya bakar doğru olana değil.
* daha 2'hafta olmuş ve 2'aylık diyorsunuz. Onu korkutacak ani bir hareket yüksek sesle onunla konuşma kafese el sokma falan yaptıysanız yavru olduğu için korkmuştur normal. Daha yavru o sabırlı olun. Size eve alışması lazım. Hemen herşey biranda olmaz ki. 2'ay önce dişi mubiş aldım hala bana tam alışmadı. Bende onu zorlamıyorum. Siz 2'haftadan bahsediyorsunuz. Biraz sabır.. Her kuşun ele alışma sahibiyle iletişim içinde olma durumu aynı olmaz. Kimi 2'gunde alışır yerel üretici de doğmuştur. Kimi 1'yıl da alışır toplu uretimhanede neredeyse insan görmeden satışa çıkmıştır anlıyorsunuz dimi beni.
anladım çok teşekkür ederim benim aldığımda 2 aylık yavru dediler ben 2 haftadır besliyorum :) cevabınız için ayrıca teşekkür ederim sizce videodaki adam gibi eğitmelimiyim ? bu arada ballı krakeri darıyı çıakrdım kafesi ferahlattım maxisol vitamin var kullanıyım mı ?

Not:Konu başlıklarının tamamen büyük harf olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen konu başlıkları ve yorum yazılarını tamamen büyük harf kullanarak yazmamaya dikkat edelim.

Dal'darı dursun o zararsız yemesinde sıkıntı yok ki.. Çok sık vitamin takviyesinden yana değilim. Ben mubişlerime kullanmıyorum. Arada kullanın sizde. Doğal yaşasın mubişiniz. Yemi kapalı paket yani marka urunu olsun. Dal darı yesin onu tekrar koyun. Kumu ve kalamar kemiği gaga taşı eksik olmasın gunluk su değiştirin. En çokta ondan sevginizi eksik etmeyin hepsi bu..
* video daki eğitim yapan adamı izlemedim. Zorlama ve onun canını yakacak durumlar yoksa video da sizde eğitim olarak yapabilirsiniz. Ama sizdeki mubiş korkmuş onu korkutmayın sakinlesin olur mu.

Geri