Karadeniz Pet

Kuşum cok ufak gozukuyor ?

Emre Özcan

Meraklı Üye
Yuvaliktan aldim 2 3 haftalik daha arkadaslar.
Avucum kadar cok ufak gozukuyor ama anne baba baya iriydi yavru neden bukadar kucuk acaba ?

Ayrica devamli uyukluyor. Bebek oldugu icin mi?

Ve nasil bir renk kombinasyonu olacak sizce mavi tonlarinda

Ekli dosyalar

• IMG-20190603-WA0013.jpeg
    IMG-20190603-WA0013.jpeg
    486.2 KB · Görüntüleme: 156
  • IMG-20190603-WA0009.jpeg
    IMG-20190603-WA0009.jpeg
    424.4 KB · Görüntüleme: 153
Bu hayvan yeme düşmüş mü?çok küçük geldi gözüme.

Daha tüylerini tamamlamamış birkaç haftaya tam tüylerini tamamlar,ilk tüy değişim döneminden sonra hemen hemen tam cüssesini kazanır.

Büyüklüğü gayet ideal .

Bu hayvan yeme düşmüş mü?çok küçük geldi gözüme.

Yem miramiyor.
Yemi haşlayip veriyorum , aspurla yemi karistirip yemede alistiriyorum kirmasi icin.

Ayrica gece yatmadan once kursagi bos gorursem , siringayla mama takviyesi yapiyorum bazi geceler.

birraz iri bir arkadas istiyorum da ben gozume cok ufak gozukdu o yuzden. Yerli turu kuslardan istemiyorum . bu kusun atalarida baya iri cunku amca vs.
Dediğim gibi ilk tüy değişimden sonra ortalama olarak anne baba büyüklüğüne ulaşır. Anne babasının fotoğrafı var mı ?

Yem miramiyor.
Yemi haşlayip veriyorum , aspurla yemi karistirip yemede alistiriyorum kirmasi icin.

Ayrica gece yatmadan once kursagi bos gorursem , siringayla mama takviyesi yapiyorum bazi geceler.
Yem kıramadığı belli daha yeme düşmesine çok var ama siz neden yem haşlayıp veriyorsunuz yada şırıngayla mama takviyesi yapıyorsunuz anne ve baba beslemiyormu yavruyu ?

Bakın hocam kendi kuşumdan örnek vereyim babası ingiliz yada show kırığı , anneside jumbo ama yavruyu görüyorsunuz anne baba gibi kalıplı heybetli değil ama 3 aylık ve 1 yaşına doğru geldiğindeki tüy değişimlerinde kalıbı tam oturacaktır.
20190603_041107.jpg
20190604_031337.jpg
20190603_040803.jpg
20190603_040829.jpg
20190603_041055.jpg

Herşey zamanla siz nasıl beslerseniz ne verirseniz verin dna'sında belli başlı bir vücut şekli kalıbı var ondan ötesine geçemez.

Cok kucuk yavru, bakimi cok zor olur, keske biraz daha bekleseydiniz almak icin.

Bakın hocam kendi kuşumdan örnek vereyim babası ingiliz yada show kırığı , anneside jumbo ama yavruyu görüyorsunuz anne baba gibi kalıplı heybetli değil ama 3 aylık ve 1 yaşına doğru geldiğindeki tüy değişimlerinde kalıbı tam oturacaktır.Ekli dosyayı görüntüle 38305Ekli dosyayı görüntüle 38306Ekli dosyayı görüntüle 38308Ekli dosyayı görüntüle 38309Ekli dosyayı görüntüle 38310

Herşey zamanla siz nasıl beslerseniz ne verirseniz verin dna'sında belli başlı bir vücut şekli kalıbı var ondan ötesine geçemez.
benim yavrunu su an ki boyutu normal bir bebegin boyutu mu hocam yani ?

cok tesekkur ederim degerli yorumunuz icin. Izninizle bir sorum olacak size . Bebek simdi aspurla besleniyor siringayi kessem mi sizce ?
Eğerki verdiğiniz mama elle besleme maması yada muadili ise tam anlamıyla tüylenene kadar vermeye devam edin bence. Daha yavru olduğundan vitaminlere çok daha fazla ihtiyaç duyacaktır şuanda tek tip aspurla beslenme gelişimini olumsuz etkileyebilir.

Geri