Karadeniz Pet

Kuşum devamlı kabarık ve ses çıkarmıyor

muhammetedip

Yeni Üye
1 hafta öncede foruma yazmıştım ishali vardı ve kabarık duruyordu aspur verip çifti ayırmıştım kendine gelmişti fakat 1-2 gün sonra tekrar aynı duruma girdi kabarık kafası arkada uyukluyo sadece hastalıkmı başka bir sıkıntısı mı var çözemedim yarım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
@umitFB
@ayhanotcuoglu
@selcukyuksel
@Levent ACAR

20120415-033713

20120415-033741

20120415-033827

Sindirimi etki eden bir durum var anacak mantarsal mi bakteriyel mi emin olmak güç

Ne yapmam gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim
Dostum büyük ihtimalle iç mantar ile alakalı bir durum.sen bir kere daha dışkı fotoğrafı at tam anlamıyla emin olabilmeK için.ondan sonra ilaç öneririm.

yeniden yükledim hocam

20200322-191453
İç mantar var. Flucan 150 mg 1 kapsül ilacını alın. 5 gün boyunca kullanın. Tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar ekleyin. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Geçmiş olsun..

İç mantar var. Flucan 150 mg 1 kapsül ilacını alın. 5 gün boyunca kullanın. Tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar ekleyin. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Geçmiş olsun..
tamamdır hocam teşekkür ederim eczanelerden reçetesiz alabiliyoruz değilmi malum ortalık karısık recete yazdırmak zor olur

Bence hem mantar hemde e-coli var. Önce recainin dediği gibi mantar tedavisi yapın daha sonra e-coli için largopen toz şurup kullanın. Bu ilacıda aynı şekilde 5 gün suluğa bir pirinç tanesi kadar toz ekleyip kuşa verin...

Bence hem mantar hemde e-coli var. Önce recainin dediği gibi mantar tedavisi yapın daha sonra e-coli için largopen toz şurup kullanın. Bu ilacıda aynı şekilde 5 gün suluğa bir pirinç tanesi kadar toz ekleyip kuşa verin...
1 hafta mantar 1 hafta e-coli yapmam gerekiyor yani arada boşluk bırakmak gerekirmi ilaçlar yormazmı

bu konu ile alakalı değil ama bir soru daha sormak istiyorum evde üretime başlıyorum yavaş yavaş 4 çift kuşum var 1 ay kadar oldu kuşlar geleli ortama alıştı falan derken bu sene 1 er yumurta alırsam şükredicem. Sezona başlamadan genellikle iç parazit dış parazit temizliği yapıyorlar bu temizlikler nasıl yapılıyor bilginiz varmı

Geri