Karadeniz Pet

Kuşum elimden hiçbir şey yemiyor?

reminderx

Yeni Üye
Kuşumu gayet güzel evcilleştirdim fakat elimden yem hariç birşey yemiyor ne zaman yemeğe otursam ağzımdan zorla yiyor tereyağ yumurta ananas kavun ağzımda çiğnerken ağzıma uçuyor sizce bi sıkıntı olurmu

Tereyağı süt içerdiği için kesinlikle yemesine müsade etmeyin .Kuşunu ishal eder .

Tereyağı süt içerdiği için kesinlikle yemesine müsade etmeyin .Kuşunu ishal eder .
yani oturtup saf tereyağ yedirmiyorum ama az önce tereyağında yumurta sucuk yaptım hayatta çağırdıımda gelmeyen kuş uçak gibi geliyor yediğimi göründe şekersiz limonatamdan içiyor sadece şekerli gıdalara dikkat ediyorum vermemeye salyamdan da bi sıkıntı çıkmazsa bi sorunum yok gün elimi yıkıyorum buz gibi suya dalıyor terminatör gibi allaha şükür hiç halsiz kaldığını görmedim 3 aydır daha 4 aylık zaten

yani oturtup saf tereyağ yedirmiyorum ama az önce tereyağında yumurta sucuk yaptım hayatta çağırdıımda gelmeyen kuş uçak gibi geliyor yediğimi göründe şekersiz limonatamdan içiyor sadece şekerli gıdalara dikkat ediyorum vermemeye salyamdan da bi sıkıntı çıkmazsa bi sorunum yok gün elimi yıkıyorum buz gibi suya dalıyor terminatör gibi allaha şükür hiç halsiz kaldığını görmedim 3 aydır daha 4
Biraz afacan ve haylaz kuşunuz var zamanla elinizden yemeyi ogrenecegini dusunuyorum

kardeşim herkes emin ol sizin kuşunuz gibi bi kuşı olsun ister.

Geri