Karadeniz Pet

kuşum fıstığın ırkı yaşı ve cinsi nedir

murat0909

Yeni Üye
fıstık kuşumun cinsi nedir resimler biraz uzak ama anlayın artık yerinde durmuyo kerata.1aydır bizle hala eğitemedim ama eğitcem yakındır.....:)
e7767241_orginal.jpg

e7767645_orginal.jpg
e7760216_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:47 -->-> Daha önceki mesaj 09:38 --

burda daha belli acil bakın yaşı ırkı cinsi
e7762037_orginal.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:04 -->-> Daha önceki mesaj 09:47 --

Cevap yokmu ya

tamama dostum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

AL KARDEŞ EN YAKINI
e7766539_orginal.jpg

yerli dişi gibi duruyor ama yaşını bilemedim

Teşekkür ederim yaşı bir tahmin varmı sadece tahmin yavrumu yoksa yaşlımı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Bir tahmin yokmu yaşlımı yavrumu

Teşekkür ederim yaşı bir tahmin varmı sadece tahmin yavrumu yoksa yaşlımı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Bir tahmin yokmu yaşlımı yavrumu

Yavru değil erişkin bir dişi.

çok saol dostum teşekkür ederim son sorumda ben bu kuşumu eğitebilirmiyim bana alışırmı 1 aydır alışamadı bende kaçıyoda son soru

Yavru kuşların eğitimi daha kolay olur.Fakat sizin kuşunuz yavruluktan çıktığı için eğitilmez değil ama daha çok zaman ve ilgi gerekir.Sabırla uğraşır iseniz olmaz diye birşey yok.

çok saol dostum daha çok sabır ve ilgi yani tamam dostum senin kuşunada başarılar

Geri