Karadeniz Pet

Kuşum galiba kısmi felç oldu bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Burak45

Yeni Üye
Kuşu yıkamıştım her kuş gibi yıkadıktan sonra sersemledi aradan biraz zaman geçti kurudu uçmaya çalıştı ve duvara çarpıp sert bir şekilde düştü (kuşum 3 4 aylık) hareketsiz yatıyordu ve elime aldım hiç tekpi vermedi saatlerce hareketsiz yattı yaşadığım yerde kanatlı hayvanlara bakan vet yok ve hiç bişey yapamadım sessiz sakin ve karanlık bir yere koydum sakinleşsin diye ve kendine geldi sağ ayağını kullanamıyor ve boynunda da sorun var galiba sağ gözüde kör ne olmuş olabilir ve tedavisi ney

Kuşu yıkamıştım her kuş gibi yıkadıktan sonra sersemledi aradan biraz zaman geçti kurudu uçmaya çalıştı ve duvara çarpıp sert bir şekilde düştü (kuşum 3 4 aylık) hareketsiz yatıyordu ve elime aldım hiç tekpi vermedi saatlerce hareketsiz yattı yaşadığım yerde kanatlı hayvanlara bakan vet yok ve hiç bişey yapamadım sessiz sakin ve karanlık bir yere koydum sakinleşsin diye ve kendine geldi sağ ayağını kullanamıyor ve boynunda da sorun var galiba sağ gözüde kör ne olmuş olabilir ve tedavisi ney
Kuş yıkanmaz bunu yapmamalıydınız. Su kaçması kuşu öldürebilir. Çünkü kuşların kulakları beyinlerine bağlı oluyor. En ufak bir su damlası kulaklarına kaçarsa ölebilirler. İşallah boyle bir durum yasamazsınız. Bundan kaynaklı fonksiyonlarını kaybediyo olabilir ve kesinlikle en kısa zamanda acilen veterinere gitmelisiniz.
Şuanki durumu nasıl gözlemlerinizi anlatın . Hocalarımız işallah yardımcı olabilirler sizlere.
@ADRIAN @Recai SULAMİS @Levent ACAR
Gecmiş olsun bu arada