Karadeniz Pet

Kuşum hamile mi acaba?

Sila562

Yeni Üye
Kuslarim bir senedir bende biri disi biri erkek 2 3 aylikken falan almistim disi kusumda hem karin hem arka bolgesinde sislik olustu hamile mi yoksa hasta mi acaba bide daha yeni yuvalik aldim hic girdiklerinide gormedim erkek onceden ele falan geliyodu simdi cok hircin isiriyo hemen sizce ayirmalimiyim
15686385568186781476791161935277.jpg

Şiş olduğunu düşündüğünüz bölgenin fotoğrafını çekebilir misiniz?

Onceden boyle degildi kanatlarin ordaki mavi olan yeri sis gibi bide on kismi pek belli olmuyo galiba fotolarda

1 haftaya falan oldu galiba onceden saridan zayifti sonra bu hale geldi

Onceden boyle degildi kanatlarin ordaki mavi olan yeri sis gibi bide on kismi pek belli olmuyo galiba fotolarda
Bu fotoğrafa göre bir tuhaflık yok bence elinizle yoklayın isterseniz bastırmadan zaten şişlik varsa elle hissedersiniz

Dışkısı ne durumda boyutu ve rengi?

Digerine gore daha buyudu boyut olarak baya bi koyu yesil gibi bisey

Elimizi kafese sokunca erkek olan aldiriyo kapisini bile actirmiyo kafesin ayirsak mi birbirinden

Hamiledir bence hayırlı olsun yuvalığa alışma süreci vardır direkt girmez. Normalde eşler mi? Ama siz yine de elinize alıp yoklamaya çalışın ur felan olmasın
Sağlıklı günler dilerim.

Ayrıca ne zamandan beri şişlik var?

Eslermi hic bilmiyorum dogum gunumde hediye olarak aldilar bana cok istiyorum diye 1 senedir hatta 2 olucak birlikteler hic ayirmadik nasil analrim es oldugunu bide siskinlik ur dediniz korktum suan o nasil bisey

1 haftadir falan sislik bana geldiklerinde 2 yada 3 aylikti ikiside

tümör ya da ur olursa top şeklinde bir yuvarlaklık olur karın bölgesinde kuşun keyfi nasıl?

Masallahi var valla yiyo iciyo istahi cok acik cabuk tuvaletini falanda yapiyo zorlanmiyo

Kuş biraz ürkebilir ama avuçlayıp baksanız iyi olur Çünkü Tümör oldukça ciddidir

Hamile ise,
Kanatlar yanlara doğru sarkar normelde yuvalıkla ilgilenir
Dışkı normalden daha hacimli
Tümör/Ur ise,
Ayakta morluk
Mutsuzluk
Stress
Durgunluk
Anlık felç
Şişlik (sert ya da yumuşak)