Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı?

keditanricasi

Yeni Üye
kuşum erkek bir aylık 2 3 saat oluyor alali eve getirdiğimde hareket etmedi pek uyukladi sonra baktigimda tuyleri kabarikti yemini suyunu koydum yeminden biraz yedi durgun ve uyukluyor simdi baktim tuyleri inmis hic otmedi diskisi da sarimsi jel gibi var birde koyu yeşil kati var bide sulu yesil yapmış hasta olmasindan korkuyorum

Öncelikle yavru kuşlarda ishal normal karşılanıyor üstelik yeni gelmiş ortam değişikliği olur kuşun kafesin üstünü örtün hava alcak şekilde bir kaç gün kendine gelir .. hiç bir kuş yeni alındığında bir anda alışmaz zamanla alışır .. ürkek olması normal yem yemeyi biliyor mu ? Olmadı gündüz bi tabağa yem serpin öyle yedirmeye çalışın

Tabi kafesi uyuyacağı zaman örtün demek istedim mesela tam şuan. çünkü güneş batınca kuşların uyku vakti gündüz kaldırırsınız örtüyü

Ön kısmı açık kalacak şekilde ve uyurken sessiz bi ortama koyun ki stresi gitsin

Öncelikle yavru kuşlarda ishal normal karşılanıyor üstelik yeni gelmiş ortam değişikliği olur kuşun kafesin üstünü örtün hava alcak şekilde bir kaç gün kendine gelir .. hiç bir kuş yeni alındığında bir anda alışmaz zamanla alışır .. ürkek olması normal yem yemeyi biliyor mu ? Olmadı gündüz bi tabağa yem serpin öyle yedirmeye çalışın

kendi kendine yemligin kenarina konup yedi. tamam simdi ustunu ortecegim bide suan evde peteklerimiz yanmiyor kuş üşür mü ? ek olarak ne zaman kafesini açmalıyım evde ucmasi icin

Yeni yeme düsen kuslarda ishal normaldir durgun olma sebebine gelince muhtemelen yerini yadırgadı alısma süreci icin biraz zaman tanıyın ishal fotosunu atın bakalım bi

Ekli dosyalar

• 20201117_182055.jpg
    20201117_182055.jpg
    723.4 KB · Görüntüleme: 17
  • 20201117_182119.jpg
    20201117_182119.jpg
    924.7 KB · Görüntüleme: 12

Yeni yeme düsen kuslarda ishal normaldir durgun olma sebebine gelince muhtemelen yerini yadırgadı alısma süreci icin biraz zaman tanıyın ishal fotosunu atın bakalım bi

bir kac saat once cektigim foto bunlar suan uyuyor rahatsiz etmeyeyim yoksa daha detayli çekerdim yarin gene bakacagim buraya fotograf birakirim

Kuşunuzun dışkıları düzgün, yavru olduğu için dışkıların renginde ve yapısında değişiklikler görünebilir. Ortam ısısını dengede tutun ve kuşunuzu cereyana maruz bırakmayın.

Geri