Karadeniz Pet

Kuşum hasta nolur yardım edin

Görkem0909

Yeni Üye
Merhabalar yaklaşık 2 haftadır kuşum kursak mantarı olduğunu dusunuyorum mikostatin ve zonox kullanıyorum biraz toparladı gibi ama hala titremesi ve kabarması devam ediyor...
Yemesi normal fakat şu içmiyor şırınga ile su veriyorum ve vitaminler veriyorum ...
Düzelme şansı var mıdır ekstra uygulamam gereken bir şey var mı lutfen yardımcı olun çok teşekkürler

Merhabalar yaklaşık 2 haftadır kuşum kursak mantarı olduğunu dusunuyorum mikostatin ve zonox kullanıyorum biraz toparladı gibi ama hala titremesi ve kabarması devam ediyor...
Yemesi normal fakat şu içmiyor şırınga ile su veriyorum ve vitaminler veriyorum ...
Düzelme şansı var mıdır ekstra uygulamam gereken bir şey var mı lutfen yardımcı olun çok teşekkürler
https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/kursak-mantarı-ve-tedavisi-vİdeolu.78053/unread merhabalar çok geçmiş olsun inşallah tez vakitte sağlığına kavuşur .Bu linke bir bakın.Birde kafeste ayna var mı varsa hemen çıkarın lütfen.

Çok teşekkürler ederim evet aynası var çıkartayim..
Bir de kusma yok benimkinde ve bu ilacı ne kadar süre kullanmalıyım sizce ?

Çok teşekkürler ederim evet aynası var çıkartayim..
Bir de kusma yok benimkinde ve bu ilacı ne kadar süre kullanmalıyım sizce ?
Ayna kursak mantarının en büyük düşmanı çok iyi yapmışsınız ilaç içinde pek bilgim yok @recai hocanın dediklerini uygularsanız iyi olr