Karadeniz Pet

Kuşum hasta ve ne olduğunu bulamıyorum

bdllhkerem

Yeni Üye
merhabalar muhabbet kuşum uzun zamandır hastalıklardan kurtulamadı çok halsiz kabarık duruyor ve kafasını sırtına koyuyor ilk zamanlarda videolar izleyerek kuruma hastalığı demiştim veterinere götürdük kuruma hastalığı değil dedi göğüs kemiği sivri ama yanları etli dedi sizce yinede kuruma olabilirmi ?
bize ilaç verdi herhangi bir iç parazit varsa diye ilacı kullandık 4 5 gün kadar iyi oldu sonra dahada kötüleşti gene veterinere götürdük ama kuruma değil dedi gene ilaç verdi ama bu sefer hiç işe yaramadı suratında kırmızı leke çıktı yara gibi göz etrafındaki tüyler garipleşti kafesin tabanında duruyor artık hiç sesi çıkmıyor hafif hafif sesler çıkartıyor burnu tıkalı gibi hiç hali yok kakası poposuna yapışıyor bu aralar bu gibi belirtileri var yardımcı olursanız beni çook mutlu edersiniz .

Kuruma hastalığı diye bir şey yok kuruma etkenler sonucu hayvanın zayıflamasına denir hasta olmasını sağlayan başka etkenler vardır yani diski fotoğrafı atın kullandığınız ilaçları yazın

Kuruma hastalığı diye bir şey yok kuruma etkenler sonucu hayvanın zayıflamasına denir hasta olmasını sağlayan başka etkenler vardır yani diski fotoğrafı atın kullandığınız ilaçları yazın

ilk zamanlarda kuruma olabilir diye triflucan şrup kullandım veterinere gidince bize kendi hazırladığı ilacı verdi ilacın adını bilmiyorum dışkı fotoğrafını atıyorum hemen

ilk zamanlarda kuruma olabilir diye triflucan şrup kullandım veterinere gidince bize kendi hazırladığı ilacı verdi ilacın adını bilmiyorum dışkı fotoğrafını atıyorum hemen
Veteriner olarak nereye gittiniz ?
Kafese kağıt havlu koyun ona yapsin

kayaşehir veteriner kliniğine gittik kağıt havlu koyacağım dışkısını yapınca fotoğraf atacağım teşekkür ederim

Muhtemelen tüy dökümünde girmiştir ama kurumaya girdiğinden emin olmak için karnına üflemek lazım ve b vitamini takviyesi yapmalısınız.

Kuş her zaman kafes tabanında duruyorsa durum basit bir sey değildir. Siz yine diski fotoğrafı atın ancak yarın hemen burayı arayıp randevu almaya çalışın
Maliyetlidir ama kuşunuz emin ellerde olur .

Muhtemelen tüy dökümünde girmiştir ama kurumaya girdiğinden emin olmak için karnına üflemek lazım ve b vitamini takviyesi yapmalısınız.
göğüs kemiği sivri veterinere götürdük bize kuruma deil dedi göğüs kemiğin yanları etli diye ama ben şüpheleniyorum belirtiler gösteriyor sürekli kafesin tabanına oturuyor halsiz

Kuş her zaman kafes tabanında duruyorsa durum basit bir sey değildir. Siz yine diski fotoğrafı atın ancak yarın hemen burayı arayıp randevu almaya çalışın

ara sıra yukardada duruyor sürekli aşşağıda durmuyor arada tabanına geçip bi köşede yatıyor şuan sokağa çıkmak yasak olduğu için benim evde yapabileceğim birşeyler varmı acaba

dışkı fotoğrafınıda atacağım daha yeni peçete koydum dışkısını yapınca hemen atacağım

ara sıra yukardada duruyor sürekli aşşağıda durmuyor arada tabanına geçip bi köşede yatıyor şuan sokağa çıkmak yasak olduğu için benim evde yapabileceğim birşeyler varmı acaba
Veteriner eczane gibi yerlere gitmek bu yasagi aşıyor yarın klinik açık ise (bayram tatili malum )konusup şansınızı deneyin . Kuşa da bir seyler yedirin

burası iyi bir yermi maliyeti ne kadar bilgi verirmisiniz

siz ne düşünüyorsunuz hastalığı ne olabilir bir fikriniz varmı hastalığın ne olduğunu bilsem daha kolay olacak herşey belirtiler yukarda yazıyor

Geri