Karadeniz Pet

Kuşum Hasta Yardimci Olurmusunuz Lütfen.

SerkanArslan

Meraklı Üye
Kuşum 1 haftadir yem yiyor uyuyor surekli ve titremesi var. Ne yapabilirim yardimci olabilirmisiniz ?

2414c636151ebb71a679bc1fde7b2940.jpg

+

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benzer bir hastalık ta benim kuşumun başına gelmişti ishal ilaçları soğuk algınlığı ilaçları kullandım fakat hiç bi faydasını görmedim. Burda forum da yazdığımda bana önerilen şey sirke oldu. ve kuşum 2 haftada eski sağlığına kavuştu.
kuşum yemi yiyordu su içiyordu fakat hep uyuyor kabarık ishal, mantar ve elime aldığımda gögüş kısmındaki kemiğinin çıkıntı olduğunu farkettim.
eğer sizdede bu şikayetler varsa

suluğu tam doldurun ve içerisine 2-3 damla sirke damlatın ve her gün değiştirin suyunu.

bu arada kefesini de çok temiz tutmanız lazım.

Tamam hocam dedigini uyarlamaya calisicam

Of of, senin de mi basina geldi bu illet... Acilen bir cözüm bulmak gerek. Umarim bir an önce sagligina kavusur.

Of of, senin de mi basina geldi bu illet... Acilen bir cözüm bulmak gerek. Umarim bir an önce sagligina kavusur.

Malesef... Senin başına geldimi ? ne gibi çözüm sağlayabilirim yardımcı olma imkanın var mı ? çok zor durumdayım...

Sen en iyisi kusun bir kac dakikalik bir videosunu yakindan cekip buraya ekle, bilgili arkadaslar geldiginde yardimci olsunlar. Benim basima gelmedi ama forumdan bir arkadasin basina gelmisti, konusu surada: http://www.muhabbetkusu.com.tr/posts/522738/

Tesekkur ederim arastiriyim.

Geri