Karadeniz Pet

kuşum hasta :'(

Hayır,Videoların Altında Sorulan Soruları Görürse Cevaplıyor.Yardımcı Olacağına İnanıyorum.İsterseniz Video Atmasını Bekleyin Veya Son Videosunun Altına Sorununuzu Yazın.

Öldü arkadaşlar veterinere yine goturdum ilaç verdi eve geldik ve şimdi öldü :'(

:( of offf

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok geçmiş olsun gerçekten üzüldüm

samatyalı hobi amaçlı üretici

Forumdaki yardımlaşmamızı geçmiş olsun'dan öteye taşısak da muhabbet kuşu sevdalısı bu forumdaşımıza onunla aynı şehirdeki bir üretici üyemiz muhabbet kuşu hediye etse ne kadar güzel olmaz mı? Hem bu işi para için değil de gönülden hobi için yapan bir arkadaşımızın üzüntüsüne az da olsa merhem olmuş olmaz mıyız?

Çok üzüldüm bu kuşa ağladım :( canım miniğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuşunuzda bence parazit var geçmiş olsun

Forumdaki yardımlaşmamızı geçmiş olsun'dan öteye taşısak da muhabbet kuşu sevdalısı bu forumdaşımıza onunla aynı şehirdeki bir üretici üyemiz muhabbet kuşu hediye etse ne kadar güzel olmaz mı? Hem bu işi para için değil de gönülden hobi için yapan bir arkadaşımızın üzüntüsüne az da olsa merhem olmuş olmaz mıyız?
Onun yerini başka bir canlıya dolduramam bir daha almayı dusunmuyorum ancak ileride zor durumda olan sokak hayvanlarından sahiplenebilirim. Üniversite sınavına az kaldi buna ragmen onunla çok ilgilendim gerçekten bir canlıyı kaybetmek çok zor

Bir daha girmeyeceğim buraya hepinize yinede tesekkurler hayvanlarıniza uzun ve güzel bir ömür diliyorum

Budgyowner ben teklif ettim yakın iseniz gelip hasta kuşunuzu alıp size bir mubiş vereyim dedim ama geç oldu sorabilirsiniz

Atsushi0 nickli arkadaşım başın sağ olsun... Bir ay önce aynı acıyı bende yaşadım. Çok zor. Her geçen gün veterinerlerden daha çok nefret ediyorum. Bir halt bildikleri yok ve okulun sonunda sanki birşeyler öğrenmişler gibi veteriner diplomalarını alıyorlar. O diploma onlara hak değil. Veterinerler sadece kedi kopek inek üzerine mi eğitim alıyorlar. Böyle saçmalık mı olur. Acınızı anlıyorum.. Sınavınızda da başarılar dilerim..

Geri