Karadeniz Pet

Kuşum hasta

İyileştikçe kanat gücü de yerine gelecektir. Şuan uçmasın enerjisini toplayana kadar.
Birde hocam bu geosolu suluga koydum kuş içerken gozume bir kac damla sicradi hemen bol su ile yıkadım sorun olur mu sizce

Yani yarın 5 tam gün ılacak dimi ? Eğer öyleyse geosol sorunu çözmemiş demektir. Eczaneden biteral veya flagyle ve zolax alın. Yarım suluğa her bir ilacın 1/6’sını ve probiyotik katarak 5 gün tedavi edin. 6. ve 7. Gün sadece zolax ile devam edin. Vitamin de katın aynı suya.

An
Yani yarın 5 tam gün ılacak dimi ? Eğer öyleyse geosol sorunu çözmemiş demektir. Eczaneden biteral veya flagyle ve zolax alın. Yarım suluğa her bir ilacın 1/6’sını ve probiyotik katarak 5 gün tedavi edin. 6. ve 7. Gün sadece zolax ile devam edin. Vitamin de katın aynı suya.
Anladim hocam peki yanlış anlamassanız kuşun neyi var videodaki hareketleri neden yapiyor sizce birde gece bazen nefes alirken ses cikariyor bu kuşu yavruyken aldım aldigimdan beri diger kusum gibi hareketli degil cok uzuluyorum ona yarın insAllah alacam bu ilaclari bir de bu ilaclar eczanede varmı yoksa veterinerlerde tek mi satiliyor ? Bazi yerlerde ilacli suyu 8 saatte bir degistirin yaziyor dogrumu sizce

Son düzenleme:
Hocam birde ilaca bir gun ara versem olurmu ust uste antibiyotik zarar vermesin

Geri