Karadeniz Pet

kuşum ishal oldu

Berat Taşlı

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar benim kuşum ishal oldu internette ge oral ilacı varmış o ilacı önerir misiniz nasıl kullanmalıyım suyuna elma sirkesi koydum ve elma verdim geçmedi nerede satılır bu ilaç eczanelerde mi yoksa veterinerlerde mi

Açtığınız diğer konuya ne yapmanız gerektiğini yazdım, yazdıklarımı uygulamadan neden tekrar konu açma gereği duyuyorsunuz. Elma sirkesi sihirli bir iksir değildir, birkaç saat içerisinde ishal sorununu çözmez. Size yazdığım şekilde birkaç gün vermeye devam ederseniz etkisini gösterir. Söylediğim doğal yöntemlerini uygulamanızın ardından geçmezse, ilaç önerisinde bulunacaktım. Anlaşılan konunuza verilen cevapların sizin için bir önemi yok.

ben ikinci bir görüş almak için bu konuyu açtım o konuya yazdıklarınızı zaten denemiştim bu yüzden hangi ilaçları önerirsiniz diye bu konuyu açtım 2 gündür de elma sirkesi kullanıyorum.
Anlaşılan konunuza verilen cevapların sizin için bir önemi yok.
hayır var belki benim kullandıklarım dışında bir tavsiyede bulunursunuz diye yazmıştım farklı bir tavsiye gelmedi ben de bu konuyu açtım

ben ikinci bir görüş almak için bu konuyu açtım o konuya yazdıklarınızı zaten denemiştim bu yüzden hangi ilaçları önerirsiniz diye bu konuyu açtım 2 gündür de elma sirkesi kullanıyorum.

hayır var belki benim kullandıklarım dışında bir tavsiyede bulunursunuz diye yazmıştım farklı bir tavsiye gelmedi ben de bu konuyu açtım

Anladım. Elma sirkesinden farklı şeyler de yazdım, pirinç suyunu deneyin. Kesin sonuç alacağınızı düşünüyorum, eğer geçmezse bakteriyel bir sorun var demektir. Bu durumda evde tedavi etmeye çalışmak yerine veterinere götürmeniz daha sağlıklı olacaktır, çünkü ishal kuşlar için çok tehlikelidir.

peki bunları üst üste vermemin bir sakıncası olur mu şu anda suyunda elma sirkesi var boşaltıp hiç beklemeden pirinç suyu eklesem sıkıntı olur mu

IMG_20201107_205418.jpg
kuşumın güncel dışkısı dün akşam pirinç suyu eklemiştim dışkısı normal midir yoksa ishal devam ediyor mu? Bana düzelmiş gibi geldi size de sormak istedim

Ekli dosyayı görüntüle 48431kuşumın güncel dışkısı dün akşam pirinç suyu eklemiştim dışkısı normal midir yoksa ishal devam ediyor mu? Bana düzelmiş gibi geldi size de sormak istedim

Dışkılar düzelmeye başlamış, üst üste vermeyin. Sirkeyi vereli 5 saat olduysa döküp temiz su doldurun. Yarın 1 kez daha pirinç suyu verin. Pirinç suyunu da verdikten sonra kuşunuz 2-3 gün dinlensin, bu sürede bir şey vermeyin. 2-3 gün sonra geçmezse aynı işlemlere devam edersiniz.

Geri