Karadeniz Pet

Kuşum ishal

musa33sad

Yeni Üye
1.5 aylık Kuşumu alalı 3 gün oldu 2 gün çok enerjik çok mutluydu heryer kapalıydı içeri sımsıcacık sabah gene hareketliydi birden bire saat 12 de ishal oldu artık ötmüyor ful uyuyor gözü kıp kısık çok üzülüyorum çok yardım istiyorum sizlerden 😭

Moderatör tarafında düzenlendi:
probiyotik verebilirsin. dışkıların fotosunu atarsan forumdaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Dışıları peteçe üzerinde atar mısınız?elinizde probiyotik var mı?

probiyotik verebilirsin. dışkıların fotosunu atarsan forumdaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.
IMG_20210327_165209.jpg
IMG_20210327_165159.jpg
IMG_20210327_165154.jpg

Çok da bir şeyi yok internetten 25 gr entrobac alın .gelince 1-2 mecimek tanesi kullanın.(bu probiyotik)
Ama hiç böyle değildi 😭 benim öncedende kuşum vardı ishal oldu 4 gün sonra öldü ilaç versemde 4 günüm var 2 güne gelmezsse ya

Plastik tüneği kullanamuın mantar ve tahriş yapıyor ayakta

İshali geçene kadar meyve ve sebze verme .Yavrucak hava akımına maruz kalmasın odayı havalandıracağın zaman başka odaya al.Banyo yaptırma yaptırıyorsan .Meyve sebze verirken mutlaka probiyotik kullan .Akşamları bir tarafı ışık alacak şekilde üstünü ört kafesin

e
İshali geçene kadar meyve ve sebze verme .Yavrucak hava akımına maruz kalmasın odayı havalandıracağın zaman başka odaya al.Banyo yaptırma yaptırıyorsan .Meyve sebze verirken mutlaka probiyotik kullan .Akşamları bir tarafı ışık alacak şekilde üstünü ört kafesin
Merhaba ayşenur abla soru sorucam da

Abla şimdi kuşu alalı 3 gün oldu 2 gün hareketli mutluydu ordan oraya atlıyordu bugün de hareketliydi 12 de nolduya bitkin düştü ishal sıçmaya başladı içeri çok sıcak hiç soğuk olmadı pencereleri bile açmadık birşey olmasın diye durduk yere nasıl olabiliyor anlamıyorum çıldıracam ya

Abla şimdi kuşu alalı 3 gün oldu 2 gün hareketli mutluydu ordan oraya atlıyordu bugün de hareketliydi 12 de nolduya bitkin düştü ishal sıçmaya başladı içeri çok sıcak hiç soğuk olmadı pencereleri bile açmadık birşey olmasın diye durduk yere nasıl olabiliyor anlamıyorum çıldıracam ya
3 gün olmuş alalı. Mubişin yeni ortama alışması stres ,panik ,dışkı da değişimler olabilir bu durum normaldir.

Geri