Karadeniz Pet

Kuşum iyi mi?

Simay Naz

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba kuşumu bugün gördüm kafesin tabanında tünemiş uyuyor hasta olduğunu düşünüyorum acaba nesi var bana yardımcı olabilir misininiz?? Acilll

Ekli dosyalar

• 1533904240199..jpg
    1533904240199..jpg
    2 MB · Görüntüleme: 38
  • 1533904285123..jpg
    1533904285123..jpg
    2 MB · Görüntüleme: 34
Hasta olabilir dışkı fotoğrafını paylaşırsanız arkadaşlar yardımcı olmaya çalışırlar birde kuşları ayırma imkanınız varsa bulaşmaması adına ayırabilirsiniz

simay hanım kuşumun nesi var demekle olmaz dışkısının fotografı ve kuşunuzun ne gibi hareketlerde bulundugunu yazarmısınız lütfen.
nesi var söyleyeyim bence kuşlarda şu ana kadar saptanan 6 hastalık çeşidi var bunlardan biri var mutlaka, ama önemli olan hangisi. o açıdan teşhis edebilme açısından lütfen detaylı bilgi paylaşalım,

simay hanım kuşumun nesi var demekle olmaz dışkısının fotografı ve kuşunuzun ne gibi hareketlerde bulundugunu yazarmısınız lütfen.
nesi var söyleyeyim bence kuşlarda şu ana kadar saptanan 6 hastalık çeşidi var bunlardan biri var mutlaka, ama önemli olan hangisi. o açıdan teşhis edebilme açısından lütfen detaylı bilgi paylaşalım,
Tmm ben paylasicam

Şimdi size tekrardan anlatiyim kuş yavru dişi öğlen gördüğümde yerde kabarık bir şekilde uyuyordu bir çiftim var onlarda ayırma yöntemi uyguladim o yüzden iki dişi bir kafeste kalıyorlardı evelsi gün yumurta maması verdim havucsuz ve bisküvisiz dün de haşlanmış patates verdim altına yeni bir peçete koydum dışkısını daha yapmadı arkadaşıma sordum bu konularda bilgilidir sıcaktan bunalmış banyo yaptırma dedi yaptırdım şimdi kafeste uyuyor diğer dişiyi ne olur ne olmaz diye başka yere koydum şu an gördüğüm kadarıyla kafeste kabarık bir şekilde tunekte uyuyor ben hasta olduğundan şüpheleniyorum ya gece üşüttü yada ishal oldu diye düşünüyorum . Sizin görüşlerini yardımlarınızı bekliyorum

İLK ÖNCE ŞU KAFESİ BİR TEMİZLEYİN DEZENFEKTE EDİN HERŞEYİ
üşütmüştür
dışkı fotosu ve yakından fotosunu çekmeniz lazım ki o zaman yardımcı olurlar

Geri