Karadeniz Pet

kuşum kaç aylık dişi mi erkek mi yardım lütfen

deniz solanak

Yeni Üye
vXvAaA.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ben pazartesi öğlennsaatlinde bir muhabebt kuşu aldım.Hareketsiz değil ama uzun süre hareketsin kaldıgıda oluyor bugün işk defa dışarda kaldım.dışarda bi kaç tur attıktan sonra bi yere kondu ve orda bi saate yakın kaldı ama hiç ötmedi.Kafesindede nadir ötüyor acaba nedeni nedir bu sessizliğin.

Tabana gazete kağıdı koymayın derim ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

40 günlük en fazla ve erkek
maşallah....

Merhaba ben pazartesi öğlennsaatlinde bir muhabebt kuşu aldım.Hareketsiz değil ama uzun süre hareketsin kaldıgıda oluyor bugün işk defa dışarda kaldım.dışarda bi kaç tur attıktan sonra bi yere kondu ve orda bi saate yakın kaldı ama hiç ötmedi.Kafesindede nadir ötüyor acaba nedeni nedir bu sessizliğin.
benim kuşumda sakin bir ufaklık. 6 gün oldu toplasan 4 defa ötmüştür. bizim ufaklıkların ki sanırım fırtına öncesi sessizlik. ben aldığımdan beri üstümden ayırmıyorum. zaten akşama kadar uyuyor. arada uyanıyor yem veriyorum elimde. arada başka yere uçuyor hemen geri alıyorum. başka yerde zaman geçirmesine izin vermiyorum. sende serbest kaldığı zamanlarda seninle vakit geçirmesini istiyorsan böyle yapmalısın. 1 saat arayla 15 dk lık konuşma tekrar seansları yapıyorum. bugün başka yere bıraktım uzaklaştım parmağımı sıklattım geldi hemen. yemini verdim. bunu tekrarlıyorum. denemelisin. ve arada uçtuğunda cik yapıyor o kadar. takma kafana. sen sevgini ver seninle ilerde konuşacaktır.
20170121_200219.jpg

eminsiniz değil mi bir kusumuz daha var erkek diye aldık dişi cıktı cunku

Ekli dosyalar

• IMG_5569.JPG
    IMG_5569.JPG
    150.5 KB · Görüntüleme: 9
Geri